يکشنبه ٢٢ فروردين ١٤٠٠
آخرین اخبار
تعطیلی مشاغل گروه دو، سه و چهار در شهرستان‌های با وضعیت قرمز/واحدهای متخلف پلمپ می‌شوند/شهروندان نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند/استفاده از ماسک و عدم حضور در اماکن پرتجمع سیر بیماری را کاهش می‌دهد/افرادی که قرنطینه را رعایت نکنند مجازات قانونی می‌شوند/دورکاری دو سوم کارکنان ادارات در شهرستان‌های با وضعیت قرمز/مأموریت های غیرضرور لغو شود/فعالیت های آموزشی، فرهنگی و مراسم های مذهبی تعطیل است/برگزاری مراسم عروسی ممنوع است و دهیاران در روستاها مسئول مستقیم اجرای این قانون در روستاها هستند/فرمانداران مبادی ورودی شهرها را کنترل کنند/ورود خودروهای شخصی با پلاک بومی از شهرهای قرمز و نارنجی به سایر شهرها و ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است/تردد خودروهای شخصی از ساعت 22 تا ساعت 3 بامداد ممنوع است
اخبار > پیام تبریک استاندار هرمزگان به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت امام علی "علیه السلام" و روز پدر


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٢٣٧
تاریخ:پنج شنبه ٧ اسفند ١٣٩٩


پیام تبریک استاندار هرمزگان به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت امام علی "علیه السلام" و روز پدر

استاندار هرمزگان با صدور پیامی، فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت امیرالمؤمنین، مولی الموحدین، مولای متقیان حضرت امام علی "علیه السلام" و روز پدر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
فرارسیدن سیزدهم رجب خجسته سالروز ولادت با سعادت مولود کعبه، نخستین اختر تابناک امامت و ولایت، امیرالمؤمنین، مولی الموحدین، مولای متقیان حضرت امام علی "علیه السلام" و روز پدر را به ملت ایران اسلامی به ویژه مردم شریف استان هرمزگان و همه پدران بزرگوار این سرزمین تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
 
حضرت امام علی(ع) اسوه جوانمردی و عدالت است و سیره این امام همام سرشار از آموزه‌های نورانی برای بشریت است که با تاسی از این آموزه ها می ‌توان راه سعادت و رستگاری را پیمود و با مطالعه سخنان و احادیث گهر بار ایشان باید این آموزه‌ها را در زندگی خود جاری کنیم.
 
امیرالمؤمنین الگوی بی نظیری از خدمت صادقانه به مردم و برقراری عدالت در جامعه توسط یک حکومت اسلامی در سراسر قلمروی اسلام را به منصه ظهور رساند و هرکس امروز در جامعه اسلامی مسئولیتی بر عهده دارد باید این موارد را که در کتاب نهج البلاغه انعکاس یافته است، سرلوحه کار خود قرار دهد.
 
امیدوارم در این ایام معنوی ماه رجب دعاها و عبادت های همه مسلمین به ویژه ملت مسلمان ایران اسلامی مورد قبول درگاه احدیت قرار گیرد و شاهد سلامتی و سرافرازی این مردم شریف به ویژه پدران بزرگوار باشیم.
 
فریدون همتی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢٤٢٣٧
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1400/01/22

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.