يکشنبه ٢٢ فروردين ١٤٠٠
آخرین اخبار
تعطیلی مشاغل گروه دو، سه و چهار در شهرستان‌های با وضعیت قرمز/واحدهای متخلف پلمپ می‌شوند/شهروندان نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند/استفاده از ماسک و عدم حضور در اماکن پرتجمع سیر بیماری را کاهش می‌دهد/افرادی که قرنطینه را رعایت نکنند مجازات قانونی می‌شوند/دورکاری دو سوم کارکنان ادارات در شهرستان‌های با وضعیت قرمز/مأموریت های غیرضرور لغو شود/فعالیت های آموزشی، فرهنگی و مراسم های مذهبی تعطیل است/برگزاری مراسم عروسی ممنوع است و دهیاران در روستاها مسئول مستقیم اجرای این قانون در روستاها هستند/فرمانداران مبادی ورودی شهرها را کنترل کنند/ورود خودروهای شخصی با پلاک بومی از شهرهای قرمز و نارنجی به سایر شهرها و ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است/تردد خودروهای شخصی از ساعت 22 تا ساعت 3 بامداد ممنوع است
اخبار > دکتر همتی: اخلاق علوی و سیره امیرالمومنین (ع) الگوی رفتاری کارکنان باشد/کارکنان باید در فضایل اخلاقی سرآمد باشند/خوش رفتاری با مردم از اصول مهم اجرایی است/لزوم حفظ حریم و آبروی مردم


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٤٢٣٦
تاریخ:چهارشنبه ٦ اسفند ١٣٩٩

تجلیل و قدردانی استاندار هرمزگان از کارکنان استانداری هرمزگان به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت امام علی علیه السلام و روز پدر؛
دکتر همتی: اخلاق علوی و سیره امیرالمومنین (ع) الگوی رفتاری کارکنان باشد/کارکنان باید در فضایل اخلاقی سرآمد باشند/خوش رفتاری با مردم از اصول مهم اجرایی است/لزوم حفظ حریم و آبروی مردم

استاندار هرمزگان با تأکید بر حفظ حریم افراد در تمامی شئون زندگی، گفت: سازندگی و توسعه جامعه تنها با احداث جاده، راه، گسترش صنعت و ... محقق نمی شود بلکه حفظ اخلاق، حریم و آبروی مردم از اهمیت بالاتری برخوردار است.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت امام علی(ع) و روز پدر با معاونان و مدیران کل استانداری هرمزگان دیدار و از زحمات آنان تجلیل کرد.
 
وی در این دیدار ضمن تبریک ولادت سراسر نور مولی الموحدین حضرت امام علی(ع) و روز پدر، دین مبین اسلام را پاسخگوی تمام عیار نیازهای کنونی بشر در همه حوزه ها عنوان کرد و گفت: بسیاری از کسانی که حتی مسلمان نیستند اما در جست و جوی حقیقت هستند، همان دستورات اسلام را در زندگی و مسیر پیش روی خود دنبال می کنند چرا که هدف غایی انسان های حقیقت جو به اسلام و دستوراتی که این دین بزرگ الهی سفارش کرده است منتهی می شود.
 
استاندار هرمزگان، بهره گیری از سیره، سلوک و صفات اهل بیت علیهم السلام را عامل گسترش عدالت، آرامش، برکت، آسایش و امنیت در جامعه عنوان کرد و افزود: مجموعه مدیران و کارکنان استانداری هرمزگان که تاثیرگذاری آنان بر روی مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی بیشتر از سایر افراد و مجموعه هاست، باید در پرورش فضایل اخلاقی در خود و توسعه آن در میان افراد دیگر سرآمد و شاخص باشند.
 
دکتر همتی با تأکید بر حفظ حریم و آبروی افراد در تمامی شئون زندگی، تصریح کرد: سازندگی و توسعه جامعه تنها با احداث جاده، راه، گسترش صنعت و ... محقق نمی شود بلکه حفظ اخلاق، حریم و آبروی مردم از اهمیت بالاتری برخوردار است.
 
وی افزود: کسانی که از ریختن آبروی یک مسلمان ابایی ندارند، باید بدانند که روزی به این بلا و مصیبت دچار می شوند چرا که این سنت الهی است و به نوعی به مقابله با خدا برخواسته اند.
 
استاندار هرمزگان، یکی از ویژگی های برجسته اخلاقی امیرالمؤمنین (ع) را حفظ آبروی مردم برشمرد و اضافه کرد: اگر از برملاشدن عیب یا هتک حرمت افراد و افترا به آنان احساس رضایت کردیم ،بدانیم که از انسانیت سقوط کرده ایم و باید این رذیله اخلاقی را از خود دور کنیم.
 
وی مدیران حاضر در این نشست را به رعایت اصل مردم داری و رفتار نیک با آنان توصیه و تصریح کرد: مهربانی و خوش رفتاری با مردم از اصول مهم اجرایی است که باید توسط مدیران به کارکنان مجموعه های مختلف اداری تسرّی کند.
 
دکتر همتی سال جاری را سالی سخت در حوزه اقتصادی عنوان کرد و گفت: مدیران باید شرایط اقتصادی دستگاه ها را برای کارکنان تبیین کنند و قطعا کارکنان شرایط موجود کشور و استان را درک می کنند.
 
به دستور دکتر همتی استاندار هرمزگان، از تمامی  کارکنان مرد شاغل در استانداری هرمزگان تجلیل و قدردانی شد.

شماره خبر : ٢٤٢٣٦
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1400/01/22

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.