چهارشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > بررسی تسریع در روند اختصاص زمین برای اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری و پیگیری رفع مشکلات پروژه‌های مسکن مهر در هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٨٧٣
تاریخ:سه شنبه ٧ بهمن ١٣٩٩

در دیدار استاندار هرمزگان با معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن انجام شد؛
بررسی تسریع در روند اختصاص زمین برای اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری و پیگیری رفع مشکلات پروژه‌های مسکن مهر در هرمزگان

استاندار هرمزگان روز سه‌شنبه در تهران، در دیدار با مهندس احمد اصغری مهرآبادی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن، تسریع در روند اختصاص زمین برای اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری و رفع مشکلات پروژه‌های مسکن مهر در هرمزگان را مورد بررسی و پیگیری قرار داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این دیدار، بر لزوم تسریع در روند تامین و اختصاص زمین برای اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری در محدوده شهرها تاکید کرد.
 
وی ادامه داد: باید شرایط مناسب را برای سرمایه‌گذاری فراهم کنیم تا شاهد ایجاد اشتغال‌ و درآمدزایی از طریق اجرای این طرح‌ها باشیم.
 
استاندار هرمزگان همچنین به طرح‌های مسکن مهر اشاره کرد و بیان داشت: بخش عمده‌ای از واحدهای مسکن مهر در هرمزگان تکمیل و تحویل داده شده است.
 
همتی از معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن دعوت کرد تا در سفر به هرمزگان، ضمن بازدید از پروژه‌های مسکن مهر، مسائل آنها را از نزدیک بررسی کند تا تصمیم‌گیری مناسب برای رفع این مشکلات صورت گیرد.

شماره خبر : ٢٣٨٧٣
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/12/13

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.