چهارشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > پیگیری اجرای طرح ساماندهی سوخت در برخی نواحی هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٨٧٢
تاریخ:سه شنبه ٧ بهمن ١٣٩٩

در دیدار استاندار هرمزگان با معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی مطرح شد؛
پیگیری اجرای طرح ساماندهی سوخت در برخی نواحی هرمزگان

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان، روز سه‌شنبه در تهران در نشستی با مهندس علیرضا صادق آبادی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی کشور و مسئولانی از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، اجرای طرح فروش سوخت به منظور ساماندهی سوخت و جلوگیری از قاچاق در برخی نواحی هرمزگان را مورد پیگیری قرار داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، استاندار هرمزگان در این نشست، جلوگیری از قاچاق سوخت، ایجاد اشتغال و درآمدزایی برای مردم و ارزآوری برای کشور را از جمله مزایای طرح فروش سوخت در برخی نواحی هرمزگان، برشمرد.
 
وی ادامه داد: این طرح را می‌توان با تعیین قیمت مناسب برای فروش سوخت و ساماندهی آن در قالب تعاونی، اجرایی کرد.
 
استاندار هرمزگان برای چندمین بار در ماه های اخیر مشکلات سوخت مرزنشینان و هم چنین رایزنی برای استفاده از نیروهای بومی هرمزگان را در این حوزه طی دیدار با معاون وزیر نفت پیگیری می کند.

شماره خبر : ٢٣٨٧٢
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/12/13

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.