چهارشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > دستگاه های اجرایی پروژه های ویژه دهه فجر را اطلاع رسانی کنند/تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در دستور کار مدیران دستگاه های اجرایی باشد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٨٧١
تاریخ:سه شنبه ٧ بهمن ١٣٩٩

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
دستگاه های اجرایی پروژه های ویژه دهه فجر را اطلاع رسانی کنند/تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در دستور کار مدیران دستگاه های اجرایی باشد

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: مدیران دستگاه اجرایی با برگزاری نشست های خبری به صورت اختصاصی پروژه های ویژه دهه فجر را اطلاع رسانی کنند.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در نشست هماهنگی برگزاری برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی در این دهه، عنوان کرد: مدیران دستگاه های اجرایی با برگزاری نشست های خبری با اصحاب رسانه و حضور در بخش های مختلف خبری صدا و سیما کلیه طرح ها و پروژه های قابل افتتاح و کلنگ زنی را تشریح و اطلاع رسانی کنند.
 
وی افزود: وظیفه همه از جمله مدیران دستگاه های اجرایی تبیین گفتمان ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای اقشار مختلف مردم است.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: رسالت مهم دیگر مدیران دستگاه های اجرایی در ایام فرخنده دهه فجر  انقلاب اسلامی تکریم خانواده های معظم شهدا و جانبازان انقلاب و دفاع مقدس و تکریم خانواده های معظم شهدای مدافع حرم و سلامت است.
 
وی با تاکید بر رعایت شیوه نامه های بهداشتی، عنوان کرد: دستگاه های اجرایی کلیه برنامه های ویژه دهه فجر انقلاب اسلامی را با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی در دستور کار قرار دهند.
 
رئوفی با تاکید بر اختصاص ظرفیت های تبلیغاتی دستگاه های اجرایی برای گرامیداشت دهه فجر، تصریح کرد: دستگاه های اجرایی ظرفیت های تبلیغاتی ویژه ای در سطح شهرها به ویژه بندرعباس دارند که ضروری است در ایام دهه فجر این ظرفیت ها به ویژه تابلوهای تبلیغاتی منقش به پیام های ویژه دهه فجر باشد.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با تاکید بر حضور مدیران در بین مردم، خاطرنشان کرد: مدیران دستگاه های اجرایی و نهادهای انقلابی همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور در بین مردم مناطق مختلف استان از نزدیک پاسخگوی درخواست های آنها باشند.

شماره خبر : ٢٣٨٧١
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/12/13

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.