چهارشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > گاز مورد نیاز واحدهای تولیدی و صنعتی هرمزگان بدون وقفه تامین شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٨٧٠
تاریخ:سه شنبه ٧ بهمن ١٣٩٩

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
گاز مورد نیاز واحدهای تولیدی و صنعتی هرمزگان بدون وقفه تامین شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: گاز مورد نیاز واحدهای بزرگ تولیدی و صنعتی استان هرمزگان توسط شرکت گاز بدون وقفه برای جلوگیری از ایجاد خلل در روند تولید این واحدها، تامین شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان با اشاره به اهمیت تامین زیرساخت های واحدهای تولیدی، عنوان کرد: شرکت های خدمات رسان به ویژه برق، آب و گاز با برنامه‌ریزی مناسب نسبت به تامین زیرساخت های مورد نیاز واحدهای تولیدی اقدام کنند.
 
وی در همین رابطه افزود: شرکت گاز استان به گونه ای برنامه ریزی کند تا خللی در روند تامین گاز واحدهای بزرگ صنعتی استان به وجود نیاید.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه گاز مورد نیاز واحدهای بزرگ صنعتی برای تولید محصول نهایی به کار می رود اهمیت تامین گاز این واحدهد را دو چندان کرده است.
 
حیدری افزود: واحدهای بزرگ صنعتی استان زیرساخت های خود در حوزه تامین گاز را تقویت کنند تا مشکلات احتمالی در زمینه تامین گاز به حداقل ممکن برسد.
 
در این نشست علاوه بر بررسی مشکلات تامین گاز واحدهای بزرگ صنعتی استان، مسائل و مشکلات بیش از پنج واحد تولیدی استان در زمینه معوقات بانکی، امور مالیاتی، تامین اجتماعی ، مواد اولیه و برق با حضور صاحبان واحدهای تولیدی و دستگاه های اجرایی بررسی و با دستور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان تصمیمات لازم برای رفع مشکلات این واحدها با بهره گیری از ظرفیت قانونی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید اتخاذ شد تا شرایط تولید در این واحدها با رفع موانع مهیا شود.

شماره خبر : ٢٣٨٧٠
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/12/13

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.