چهارشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > شهرداران فضای شهرها را متناسب با دهه فجر آذین بندی کنند/مدیران مروج ارزش های انقلاب اسلامی باشند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٨٦٩
تاریخ:سه شنبه ٧ بهمن ١٣٩٩

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
شهرداران فضای شهرها را متناسب با دهه فجر آذین بندی کنند/مدیران مروج ارزش های انقلاب اسلامی باشند

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: شهرداران فضای شهرهای هرمزگان را متناسب با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی آذین بندی کنند.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در همایش شهرداران استان هرمزگان با اشاره به در پیش بودن دهه فجر انقلاب اسلامی، عنوان کرد: دهه فجر ستون انقلاب است و این دهه متعلق به همه ایرانیان است.
 
وی افزود: تحقق جهش تولید نیازمند جهش ابتکار و خلاقیت در بخش های مختلف است و زیربنای جهش تولید ایجاد جهش در همه بخش هاست.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تصریح کرد: پس از گذشت ۴۲ سال از پیروزی انقلاب اسلامی پ، بستر فضای مجازی هم یک فرصت است و هم یک تهدید، فرصت از این جهت که می توانیم پیام انقلاب را با بهره گیری از این ظرفیت به همگان برسانیم و در صورت نداشتن آمادگی و زیرساخت ها می تواند تهدید باشد.
 
وی گفت: مدیران به ویژه شهرداران می توانند پیام انقلاب را به نسل جوان منتقل کنند به شرط آنکه عامل و عمل کننده به آن باشند.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اظهار داشت: فضای شهرهای هرمزگان در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی متناسب با این ایام آذین بندی شود و عطر دهه فجر شهرها را فرا گیرد.
 
رئوفی خاطرنشان کرد: شهرداران بخشی از اعتبارات فرهنگی را صرف ترویج ارزش های انقلاب کنند و دستاوردهای کنونی، حاصل انقلاب به رهبری امام راحل، مقام معظم رهبری، جانفشانی شهدا، ایثارگران، جانبازان و همه کسانی  است که در این مسیر مجاهدت کردند.
 
وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات خاطرنشان کرد: برگزاری باشکوه انتخابات مستلزم همراهی و همکاری همگانی است.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: شهرداران همانطور که تاکنون همراهی داشته اند از این به بعد با تعامل، وفاق و همدلی برای پیشبرد امور  و رفاه حال مردم استان کوشا باشند.

شماره خبر : ٢٣٨٦٩
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/12/13

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.