چهارشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > عرضه گسترده مرغ منجمد در دستور کار قرار گیرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٨٦٨
تاریخ:سه شنبه ٧ بهمن ١٣٩٩

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
عرضه گسترده مرغ منجمد در دستور کار قرار گیرد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: شرکت پشتیبانی امور دام عرضه گسترده مرغ منجمد در بازار هرمزگان را در دستور کار قرار دهد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه ویدئو کنفرانسی ستاد تنظیم بازار استان هرمزگان با حضور فرمانداران با محوریت بررسی آخرین وضعیت تولید مرغ، عنوان کرد: دستگاه های اجرایی به رسالت خود در زمینه تولید و عرضه مرغ طبق برنامه ریزی ها جامعه عمل بپوشانند.
 
وی افزود: میزان مرغ خارج شده از مرغداری ها جهت کشتار در کشتارگاه ها برای بررسی عملکرد واحدهای مرغداری احصا و گزارش شود.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: عرضه خارج از شبکه مرغ، قاچاق محسوب می شود و با متخلفان طبق مقررات دستگاه های نظارتی برخورد می کنند.
 
حیدری تصریح کرد: شرکت پشتیبانی امور دام با هدف مدیریت بازار و جلوگیری از هرگونه کمبود عرضه گسترده مرغ منجمد در دستور کار قرار گیرد.
 
وی افزود: مجوز خروج مرغ از مرغداری ها به صورت روزانه و فقط برای حمل به کشتارگاه ها توسط دامپزشکی صادر شود. 
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: با تمام ظرفیت و امکانات از واحدهای مرغداری با رفع موانع و مشکلات حمایت شده است و اجازه خلل در بازار این محصول به کسی داده نمی شود.
 
حیدری تصریح کرد: فرمانداران بازار مرغ و عملکرد واحدهای مرغداری را تحت رصد و نظارت قرار دهند تا مرغ های تولیدی برای مصرف بازار استان عرضه شود.

شماره خبر : ٢٣٨٦٨
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/12/13

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.