چهارشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر در هرمزگان متناسب با مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا برگزار می‌شود/شهرها و روستاها به مناسبت ایام فرخنده دهه فجر آذین بندی شوند/رعایت شیوه نامه های بهداشتی در صدر برنامه ها باشد/لزوم تکریم خانواده های معظم شهدا همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٨٦٣
تاریخ:دوشنبه ٦ بهمن ١٣٩٩

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر در هرمزگان متناسب با مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا برگزار می‌شود/شهرها و روستاها به مناسبت ایام فرخنده دهه فجر آذین بندی شوند/رعایت شیوه نامه های بهداشتی در صدر برنامه ها باشد/لزوم تکریم خانواده های معظم شهدا همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در هرمزگان متناسب با تصمیمات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان هرمزگان با محوریت برنامه های  گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با اشاره به اهمیت این دهه، عنوان کرد: دهه فجر فصل مشترک همه آحاد ملت ایران و حاصل خون مقدس شهدا، جانبازان و مبارزینی است که از سال ۴۲ تا ۵۷ با رهبری داهیانه حکیم و معمار کبیر انقلاب حضرت امام راحل در راه پیروزی انقلاب اسلامی، تلاش کردند.
 
وی در همین رابطه گفت: ما وظیفه داریم جهت تکریم حضرت امام، شهدا، جانبازان، رزمندگان، ایثارگران، شهدای مدافع حرم و شهدای سلامت ارزش ها انقلاب را حفظ و ترویج کنیم.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: پیروزی انقلاب اسلامی ایران همانطور که امام راحل فرمود پیروزی خون بر شمشیر بود و این انقلاب باید زنده نگه داشته شود.
 
رئوفی تصریح کرد: برگزاری برنامه های گرامیداشت  دهه فجر انقلاب اسلامی امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا که سراسر جهان را فرا گرفته و هر روز ابعاد جدیدی پیدا می کند متفاوت است.
 
وی در همین رابطه گفت: با توجه به مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تا این لحظه امسال در روز ۲۲ بهمن ماه سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب تجمع وجود نخواهد داشت و بجای آن با رژه های ماشینی، موتوری و بهره گیری از ظرفیت فضای مجازی این روز گرامی داشته می‌شود.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: در صورت بازنگری و تغییر برنامه های گرامیداشت دهه فجر از سوی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا این مهم سریعا اطلاع رسانی خواهد شد.
 
رئوفی با تاکید بر آذین بندی شهرها و روستاها تصریح کرد: دستگاه های اجرایی، شهرداران و دهیاران در زیباسازی شهرها و روستاها متناسب با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی با استفاده از بیلبوردهای تبلیغاتی که در سطح شهرها و روستاها دارند اقدام کنند.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در همین رابطه خاطرنشان کرد: نصب بنز و چراغانی شهرها و آذین بندی این ایام و بازگویی گفتمان انقلاب و پاسداشت ارزش ها و ایثارگری های شهدا، جانبازان و روحانیونی که در این راه به شهادت رسیدند، دنبال شود.
 
وی افزود: در تمام مراسم ها تکلیف ما، رعایت شیوه نامه های بهداشتی بهداشتی شامل استفاده از ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از مواد ضدعفونی کننده است‌.
 
رئوفی اظهار داشت: کشور تجربه موفق  برگزاری مناسبت های ملی و مذهبی همانند ماه مبارک رمضان، محرم و سیزده آبان را با رعایت شیوه نامه های بهداشتی داشته و دهه فجر را نیز با همراهی و همدلی مردم با موفقیت پشت سر خواهند گذاشت.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اظهار داشت: دستگاه های اجرایی از محل هزینه های فرهنگی در حد توان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را در برگزاری باشکوه دهه فجر انقلاب اسلامی یاری کنند.
 
وی با تاکید بر تکریم خانواده های معظم شهدا، خاطرنشان کرد: در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی خانواده های معظم شهدا، به صورت ویژه مورد تکریم و توجه مدیران دستگاه های اجرایی قرار گیرند تا بخش کوچکی از دین خود را نسبت به این خانواده ها ادا کنیم.

شماره خبر : ٢٣٨٦٣
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/12/13

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.