چهارشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > اولویت سازمان بهزیستی بازگرداندن کوکان کار به دامان خانواده باشد/ضرورت بهره گیری از ظرفیت خیران و سازمان های مردم نهاد در ساماندهی کودکان کار


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٨٦٢
تاریخ:دوشنبه ٦ بهمن ١٣٩٩

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
اولویت سازمان بهزیستی بازگرداندن کوکان کار به دامان خانواده باشد/ضرورت بهره گیری از ظرفیت خیران و سازمان های مردم نهاد در ساماندهی کودکان کار

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: اولویت اول سازمان بهزیستی بازگرداندن کوکان کار به دامان خانوادها باشد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در جلسه کارگروه فرهنگی، اجتماعی، سلامت، زنان و خانواده استان هرمزگان با محوریت  ساماندهی کودکان کار، عنوان کرد: برای کودکان هیچ مامن و پناهگاهی در جامعه بالاتر از خانواده وجود ندارد.
 
وی در همین رابطه گفت: اولویت سازمان‌ بهزیستی بازگرداندن کوکان کار به دامان خانواده باشد.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: بازگشت کودکان کار به دامن خانواده، امنیت و آرامش را برای آنها در پی دارد.
 
وی افزود: در برنامه ها و اهداف مشکلی وجود ندارد و اجرای برنامه ها نیازمند دقت و پیگیری است.
 
رئوفی تصریح کرد: ساماندهی کودکان کار با حفظ کرامت آنها به صورت اساسی در دستور کار قرار گیرد و از انجام اقدامات مقطعی پرهیز شود.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: بسیاری از استان هایی که با موضوع کودکان کار مواجه نیستند از ظرفیت مردمی به ویژه سازمان های مردم نهاد برای تحقق این مهم بهره گرفته اند و در هرمزگان نیاز است همین رویکرد دنبال شود.
 
وی افزود: هرمزگان استان خیر خیز است و بهره گیری از کمک خیران بسیاری از چالش های مربوط به کودکان کار را رفع می کند.
 
رئوفی خاطرنشان کرد: اقدامات در حوزه ساماندهی کودکان کار با رویکرد علمی دنبال شود و از تجربیات موفق سایر استان ها در این زمینه بهره گرفته شود.

شماره خبر : ٢٣٨٦٢
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/12/13

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.