چهارشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > واحدهای تولیدی از خاموشی های مدیریت شده مستثنی شوند/جلوگیری از خلل در روند تولید با تصمیمات عملیاتی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٨٦١
تاریخ:دوشنبه ٦ بهمن ١٣٩٩

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
واحدهای تولیدی از خاموشی های مدیریت شده مستثنی شوند/جلوگیری از خلل در روند تولید با تصمیمات عملیاتی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: شرکت توزیع برق واحدهای تولیدی را از برنامه خاموشی های مدیریت شده مستثنی کند.

 
به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان با اشاره به اهمیت تامین برق واحدهای تولیدی، عنوان کرد: تامین انرژی واحدهای تولیدی استان در هر شرایطی از اهمیت خاصی برخوردار است.
 
وی در همین رابطه گفت: کمبود انرژی در زمینه تامین برق زمینه ای برای قطع برق واحدهای تولیدی برای مدیریت انرژی نشود و شرکت توزیع برق واحدهای تولیدی را از برنامه خاموشی های مدیریت شده برای جلوگیری از ایجاد خلل در روند تولید مستثنی کند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: در کنار تسهیلاتی که بانک ها به افراد برای اجرای طرح های سرمایه گذاری اعطا می کنند شرایطی اتخاذ شود که سرمایه بانک ها بازگردد.
 
حیدری تصریح کرد: تسهیلاتی که در حوزه مشاغل خانگی، خرد و نهادهای حمایتی پرداخت شده است با کمترین خطا بازپرداخت شده اند.
 
وی افزود: در طول یک سال اخیر به خاطر شرایط حساس تحریم ها و شیوع بیماری کرونا کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با اتخاذ تصمیمات عملیاتی از ایجاد خلل در روند تولید در بخش های مختلف استان جلوگیری کرد و این روند همکاری دستگاه های اجرایی و بانک ها تداوم پیدا خواهد کرد.
 
در این نشست مسائل و مشکلات شش واحد تولیدی و خدماتی استان در زمینه های استمهال تسهیلات بانکی، تامین مواد اولیه، امور مالیاتی و تامین انرژی با حضور صاحبان واحد های تولیدی و دستگاه های اجرایی ذیربط بررسی و تصمیمات لازم برای رفع مشکلات آنها با دستور معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری هرمزگان اتخاذ شد.
 

شماره خبر : ٢٣٨٦١
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/12/13

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.