چهارشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > بازدید دوره ای از دستگاه های اجرایی برای ارتقاء خدمات تداوم پیدا می کند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٨٦٠
تاریخ:يکشنبه ٥ بهمن ١٣٩٩

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
بازدید دوره ای از دستگاه های اجرایی برای ارتقاء خدمات تداوم پیدا می کند

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: بازدید از دستگاه های اجرایی هرمزگان با توجه به نقشی که این بازدیدها در ارتقاء و بهبود ارائه خدمات به مردم دارد به صورت دوره ای تداوم پیدا خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در  نشست با کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان پس از بازدید از بخش های مختلف آن، با اشاره به بازدید های خود از دستگاه های اجرایی، عنوان کرد: با توجه به اهمیتی این بازدیدها در بهبود و ارتقاء خدمات به مردم توسط دستگاه های اجرایی دارد به صورت دوره ای تداوم پیدا خواهد کرد.
 
وی با اشاره به کارنامه مطلوب استان در مبارزه با ویروس کرونا، خاطرنشان کرد: موفقیت هرمزگان در مدیریت بیماری کرونا مرهون مدیریت استاندار هرمزگان، تلاش های شبانه روزی کارکنان خدوم دانشگاه علوم پزشکی استان در خط مقدم مبارزه با بیماری، همراهی مردم ، دستگاه های اجرایی و استفاده از حداکثر استعدادها و امکانات بوده است.
 
وی افزود: کارنامه مطلوب هرمزگان در مدیریت بیماری کرونا با تقدیر ریاست محترم جمهوری و وزیر بهداشت همراه بوده است و این مهم افتخاری برای استان است که با همدلی، همراهی و مشارکت مردم رقم خورد.
 
رئوفی تصریح کرد: تلاش های اعضای ستاد مبارزه با کرونای استان از جمله اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و  اصحاب رسانه که از هیچ تلاشی فروگذار نکردند، قابل تقدیر است.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: فرهنگ و هنر نقش بسزایی در ایجاد روحیه نشاط و شادابی در جامعه دارد و تقویت این حوزه می تواند در افزایش نشاط سالم در جامعه موثر باشد.
 
در پایان این نشست از کارکنان فعال اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در حوزه مبارزه با کرونا، با اهدا لوح تقدیر به عمل آمد.
 

شماره خبر : ٢٣٨٦٠
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/12/13

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.