چهارشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > دهه فجر یادآور ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی است/ارزش های انقلاب برای نسل جوان جامعه بازگو شود/ضرورت انعکاس خدمات در دهه فجر انقلاب اسلامی


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٨٣٢
تاریخ:شنبه ٤ بهمن ١٣٩٩

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
دهه فجر یادآور ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی است/ارزش های انقلاب برای نسل جوان جامعه بازگو شود/ضرورت انعکاس خدمات در دهه فجر انقلاب اسلامی

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: دهه فجر یادآور ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل (ره) است.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در اولین جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی، عنوان کرد: دهه فجر یادآور ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام راحل (ره) است.
 
وی در همین رابطه گفت: دهه فجر فرصتی مناسب برای بازگو و تبیین کردن ارزش های انقلاب برای نوجوانان و جوانان است.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: انقلاب اسلامی ایران خدمات گسترده ای از ابتدا تاکنون در بخش های مختلف صنعتی، آموزشی، بهداشتی، درمانی، عمران شهری، عمران روستایی، کشاورزی، توسعه زیرساخت های ریلی، هوایی، دریایی و زمینی، تجاری، بازرگانی، ورزشی، اجتماعی و بسیاری از حوزه های دیگر داشته است که نیازمند بازگو شدن و اطلاع رسانی است.
 
رئوفی خاطرنشان کرد: دهه فجر بهترین فرصت برای دستگاه های اجرایی است تا خدمات نظام و دولت را در طول یک سال اخیر  برای مردم بازگو کنند.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تصریح کرد: دستگاه های اجرایی با‌ برگزاری نشست های خبری از ظرفیت رسانه ها برای انعکاس خدمات نظام و دولت بهره گیرند.
 
وی افزود: زیبا سازی سیمای شهرها و روستاهای استان توسط دستگاه های اجرایی و شهرداری‌ها و دهیاری‌ها با تهیه بیبلبورد با مضمون های دهه فجر و چراغانی شهرها در دستور کار قرار گیرد.

شماره خبر : ٢٣٨٣٢
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/12/13

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.