چهارشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > سوخت مورد نیاز واحدهای تولیدی هرمزگان به موقع تامین شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٨٣١
تاریخ:شنبه ٤ بهمن ١٣٩٩

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
سوخت مورد نیاز واحدهای تولیدی هرمزگان به موقع تامین شود

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: شرکت پخش فرآورده های نفتی استان با توجه به کاهش دما و سرمای هوا، سوخت مورد نیاز واحدهای تولیدی استان به ویژه گلخانه داران بخش کشاورزی را به موقع تامین کند.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در جلسه کارگروه سوخت استان هرمزگان با اشاره به اهمیت اتخاذ تدابیر پیشگیرانه برای کاهش خسارت ها، عنوان کرد: با توجه به کاهش دما و سرمای هوا، شرکت پخش فرآورده های نفتی استان، سوخت واحدهای تولیدی به ویژه در بخش کشاورزی را تامین تا از بروز خسارت های احتمالی در این بخش پیشگیری شود.
 
وی در همین رابطه گفت: با توجه با کاهش دما و سرمای هوا نفت سفید مورد نیاز  مردم مناطق مختلف استان به موقع تامین و به دست آنها برسد.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بر اقدام به موقع دستگاه های اجرایی برای جلوگیری از تحمیل خسارت به مردم با تغییرات جوی، تاکید کرد.
 
وی اظهار داشت: در صورت اقدام به موقع دستگاه های اجرایی در مواقع وقوع بحران بسیاری از آسیب ها و تبعات بحران ها کاهش می یابد.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: برای کاهش مشکلات مردم در بخش های مختلف، دستگاه های اجرایی نظارت ها را تقویت و سطح مدیریت امور را ارتقا بخشند.

شماره خبر : ٢٣٨٣١
انتهای پیام.


خروج




کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/12/13

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.