چهارشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > لزوم اقدام فوری برای پیشگیری از سرمازدگی محصولات کشاورزی


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٨٣٠
تاریخ:شنبه ٤ بهمن ١٣٩٩

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان:
لزوم اقدام فوری برای پیشگیری از سرمازدگی محصولات کشاورزی

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: موج جدید سرما بسیار نگران کننده است و کشاورزان توصیه های کارشناسان جهاد کشاورزی را جدی بگیرند.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس با اشاره به نشست اخیر ستاد مدیریت بحران استان و صدور اطلاعیه در خصوص ورود موج جدید سرما به استان، عنوان کرد: کشاورزان این هفته به طور جدی اقدامات لازم را به منظور پیشگیری از سرمازدگی انجام دهند.
 
وی افزود: دمای محسوس در روز  کاملا" با شرایط دمایی در سحرگاه متفاوت است و باید برای پیشگیری از بروز خسارت، دستورالعمل های پیشگیری از سرمازدگی رعایت شود.
 
شایان ذکر است، پیش از این ستاد مدیریت بحران استان در خصوص ورود موج جدید سرما در اوایل هفته جاری، ضمن صدور اطلاعیه ای، هشدارهای لازم را به کشاورزان هرمزگانی اعلام ‌کرده بود.

شماره خبر : ٢٣٨٣٠
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/12/13

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.