چهارشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان به همراه رئیس و اعضای کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی و معاونین وزرای جهاد کشاورزی و نیرو از ظرفیت های کشاورزی بخش توکهور و هشتبندی شهرستان میناب


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٨٠٧
تاریخ:پنج شنبه ٢ بهمن ١٣٩٩


بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان به همراه رئیس و اعضای کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی و معاونین وزرای جهاد کشاورزی و نیرو از ظرفیت های کشاورزی بخش توکهور و هشتبندی شهرستان میناب

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان به همراه رئیس و اعضای کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی و معاونین وزرای جهاد کشاورزی و نیرو با حضور در بخش توکهور و هشتبندی شهرستان میناب از ظرفیت های کشاورزی این بخش بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات کشاورزان قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان به همراه رئیس و اعضای کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی و معاونین وزرای جهاد کشاورزی و نیرو و مدیران ارشد استانی از ظرفیت های کشاورزی بخش توکهور و هشت بندی شهرستان میناب بازدید به عمل آورد.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان و هیات همراه در بدور ورود به بخش توکهور و هشتبندی با حضور در جمع کشاورزان دهستان چراغ آباد این بخش در جریان مسائل و مشکلات کشاورزان این دهستان که از قطب های اصلی کشاورزی بخش توکهور و هشتبندی است قرار گرفت.
 
دکتر حیدری و هیات همراه در ادامه با حضور در روستای هشتبندی دو بخش توکهور و هشتبندی از گلخانه هیدروپونیک تولید محصولات کشاورزی روستا که توسط یک مهندس جوان اهل هشتبندی با روش های جدید راه اندازی شده بود بازدید و از نزدیک در جریان این کشت متفاوت قرار گرفتند و از مهندس این طرح برای تشریح این ابتکار در جلسات تخصصی کمیسیون در مجلس شورای اسلامی با حضور متولیان بخش کشاورزی کشور دعوت کردند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان و هیات همراه در ادامه با حضور در جمع کشاورزان بخش توکهور و هشتبندی از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها در بخش های مختلف قرار گرفتن و قول رسیدگی و پیگیری مشکلات آنها به ویژه در زمینه های صادرات محصولات کشاورزی، تامین نهاده های کشاورزی با قیمت مناسب، بازار یابی محصولات، خرید تضمینی و بیمه محصولات کشاورزی دادند.
 
دکتر حیدری و هیات همراه در ادامه بازدید میدانی از ظرفیت های کشاورزی بخش توکهور و هشتبندی با حضور در روستای چاه شریف این بخش از مزارع سرما زده کشاورزان و یک طرح دامپروری از نزدیک بازدید بعمل آوردند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در بازدید از طرح دامپروری در روستای چاه شریف، خاطرنشان کرد: موانع توسعه طرح های دامپروری در بخش توکهور و هشتبندی با بهره گیری از ظرفیت های استانی و ملی رفع و از فعالان این بخش با رفع موانع حمایت می‌شود.

شماره خبر : ٢٣٨٠٧
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/12/13

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.