چهارشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > ظرفیت مردمی برای تحقق اهداف دفاتر تسهیل گری مورد استفاده قرار گیرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٧٩٣
تاریخ:چهارشنبه ١ بهمن ١٣٩٩

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
ظرفیت مردمی برای تحقق اهداف دفاتر تسهیل گری مورد استفاده قرار گیرد

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: دفاتر تسهیل گری برای دستیابی به اهداف و برنامه ها از ظرفیت مردمی بهره گیرند.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در جلسه دفاتر تسهیل گری با اشاره به اهمیت دفاتر تسهیل گری، عنوان کرد: با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا و وضعیت اقتصادی رسالت دفاتر تسهیل گری برای کاهش آسیب های اجتماعی و توانمندی مردم مناطق تحت پوشش حائز اهمیت است.
 
وی در همین رابطه گفت: متناسب با توان، امکانات و ظرفیت ها برای تحقق اهداف کار و تلاش شود و از ایجاد توقعات غیر منطقی که باعث دلسردی مردم شود خودداری گردد.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: حضور شهرداران در جلسات دفاتر تسهیل گری برای تسریع در امور و دستیابی به اهداف ضروری است.
 
رئوفی تصریح کرد: از ظرفیت و پتانسیل مردمی برای پیشبرد برنامه ها و اهداف دفاتر تسهیل گری بهره گرفته شود.
 
وی افزود: بازدید میدانی از دفاتر تسهیل گری برای ارزیابی عملکرد این دفاتر در دستور کار قرار خواهد گرفت.

شماره خبر : ٢٣٧٩٣
انتهای پیام.


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/12/13

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.