پنج شنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > نهادینه سازی نماز اولویت برنامه های فرهنگی باشد/مسئولان فرهنگی و مدیران رسالت مهمی در ترویج فرهنگ اقامه نماز دارند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٦٩٥

تاریخ:چهارشنبه ٢٤ دی ١٣٩٩


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
نهادینه سازی نماز اولویت برنامه های فرهنگی باشد/مسئولان فرهنگی و مدیران رسالت مهمی در ترویج فرهنگ اقامه نماز دارند

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: مدیران بخش های مختلف به ویژه مدیران دستگاه های فرهنگی رسالت مهمی در گسترش فرهنگ اقامه نماز در جامعه دارند و باید به وظیفه خود در این رابطه عمل کنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در نشست با رئیس و کارکنان ستاد اقامه نماز استان هرمزگان، اظهار داشت: نهادینه سازی و توسعه فرهنگ نماز باید در اولویت برنامه های فرهنگی باشد.
 
وی افزود: مسئولان دستگاه های فرهنگی، روحانیون و به ویژه خواص باید در امر اقامه نماز اول وقت در امر الگو سازی و نهادینه سازی این امر مهم تلاش زیادی کنند.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به  شرایط خاص کرونایی کشور، خاطرنشان کرد: تلاش بر این است که هرخانه به مسجد تبدیل و نماز جماعت در خانواده اقامه شود.
 
رئوفی تصریح کرد: در خانه پدران و مادران باید برای فرزندان خود الگو باشد به نحوی که با فرارسیدن زمان نماز دست از امور متفرقه بکشند و نماز را در خانه به جماعت بر پا دارند.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان استانداری هرمزگان افزود: نماز جماعت یکی از شعائر الهی است و تعمیم و گسترش آن در جامعه باعث گسترش معنویت و پذیرش دین می گردد و باعث اتحاد، همراهی و همدلی مسلمانان است.

شماره خبر : ٢٣٦٩٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/08

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.