پنج شنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > با اقتدار و عمل در چارچوب تکالیف قانونی اقدام خواهیم کرد/رسیدگی به امور مردم اولویت کاری معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٦٧١

تاریخ:دوشنبه ٢٢ دی ١٣٩٩


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
با اقتدار و عمل در چارچوب تکالیف قانونی اقدام خواهیم کرد/رسیدگی به امور مردم اولویت کاری معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: در عرصه حاکمیت با احدی شوخی نداریم و با اقتدار و عمل در چارچوب تکالیف قانونی اقدام خواهیم کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در نشست با مدیران کل و معاونین دفاتر حوزه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به رویکرد کاری خود، خاطرنشان کرد: در کار اجرایی کاری به تفکرات سیاسی مدیران ندارم بلکه به شایستگی و رعایت نظم و انضباط اداری و توانمندی مدیر قائل هستم‌.
 
وی در همین رابطه گفت: در عرصه حاکمیت با احدی شوخی نداریم و با اقتدار و عمل در چارچوب تکالیف قانونی اقدام خواهیم کرد و اقتدار به معنای پرخاشگری واهانت نیست بلکه اجرای صحیح قانون جهت تکریم و رضایت مندی مردم است.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با تاکید بر تکریم مردم، تصریح کرد: سرمایه اصلی نظام مردم هستند و لذا توجه کافی در رسیدگی به امور مربوط به مردم اولویت کاری حوزه سیاسی واجتماعی وامنیتی است.
 
رئوفی در همین رابطه گفت: مدیران کل دفاتر حوزه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان به صورت میدانی با حضور در ادارات کل استان روند خدمات رسانی به مردم استان را ارزیابی و نظارت کنند تا شاهد ارائه خدمات مطلوب همراه با افزایش رضایتمندی مردم باشیم.
 
وی افزود: مردم هرمزگان، مردمی نجیب، شریف، اهل تعامل و شایسته بهترین خدمات هستند و حضور مسئولان در بین آنها برای شنیدن دغدغه هایشان سب دلگرمی آنها و افزایش سرمایه اجتماعی می شود.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به اهمیت و جایگاه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، خاطرنشان کرد: معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری نقش پررنگ و مهمی در استانداری دارد و باید برای تقویت جایگاه این معاونت تلاش کرد.
 
رئوفی با تاکید بر تقویت بدنه کارشناسی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، خاطرنشان کرد: بدنه کارشناسی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری با برنامه ریزی مناسب در بالاترین جایگاه علمی و کاری قرار گیرد.
 
وی افزود: نشست با مدیران کل و معاونین دفاتر حوزه معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری برای ارزیابی اقدامات به صورت منظم برگزار می شود و مدیران در این نشست ها به ارائه اقدامات و عملکرد دفاتر خود خواهند پرداخت.

شماره خبر : ٢٣٦٧١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/08

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.