پنج شنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > تولید روزانه 100 تن روغن خوراکی در سه شیفت کاری در بندرعباس/واحدهای صنفی برای دریافت سهمیه روغن خوراکی در سامانه جامع تجارت ثبت نام کنند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٦٥٨

تاریخ:يکشنبه ٢١ دی ١٣٩٩


استاندار هرمزگان در بازدید از کارخانه تولید روغن نباتی در بندرعباس:
تولید روزانه 100 تن روغن خوراکی در سه شیفت کاری در بندرعباس/واحدهای صنفی برای دریافت سهمیه روغن خوراکی در سامانه جامع تجارت ثبت نام کنند

استاندار هرمزگان گفت: به منظور کنترل و رصد بازار، واحدهای صنفی برای دریافت سهمیه روغن باید در سامانه جامع تجارت به نشانی NTSW.IR ثبت نام کنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در بازدید از خط تولید یکی از کارخانه های تولید روغن نباتی در بندرعباس، عنوان کرد: این کارخانه از مدت ها قبل برای شرایط خاص آماده شده و با تغییرات جدیدی که در این کارخانه با پیگیری معاونت اقتصادی و سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اعمال شد، خط جدید این کارخانه برای تولید محصول در مقیاس های مختلف راه اندازی شده است.
 
وی با بیان اینکه این کارخانه در سه شیفت کاری مشغول تولید است، افزود: مصرف روزانه هرمزگان طبق برآورد قبلی 80 تن است و با تولید روزانه 100 تن روغن نباتی در این کارخانه، مشکلی برای تأمین نیاز مصرفی استان وجود ندارد.
 
استاندار هرمزگان اضافه کرد: واحدهای صنفی برای دریافت سهمیه روغن باید در سامانه جامع تجارت به نشانی NTSW.IR  ثبت نام کنند که این اقدام در راستای کنترل و رصد بازار صورت می گیرد.
 
همتی ضمن اطمینان خاطر از تأمین روغن مصرفی هرمزگان، گفت: مواد اولیه روغن نباتی در استان به اندازه کافی وجود دارد و  نیاز مصرفی شش ماهه استان ذخیره شده است.
 
 استاندار هرمزگان همچنین گفت: برای پیشگیری از کمبود روغن، اقدامات لازم در مرزهای استان به‌منظور جلوگیری از خروج محصول تولیدی هرمزگان به سایر استان ها انجام شده است.

شماره خبر : ٢٣٦٥٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/08

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.