پنج شنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > رونق منطقه ویژه اقتصادی پارسیان در کاهش بیکاری و افزایش سطح رفاه مردم موثر است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٦٣٤

تاریخ:شنبه ٢٠ دی ١٣٩٩


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
رونق منطقه ویژه اقتصادی پارسیان در کاهش بیکاری و افزایش سطح رفاه مردم موثر است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: رونق و افزایش فرصت های اشتغال در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان به کاهش بیکاری و افزایش سطح رفاه مردم کمک موثری خواهد کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر علی رئوفی در دیدار با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان و پوراسفندیاری نایب رئیس هیأت مدیره این منطقه، با اشاره به اهمیت شهرستان پارسیان، عنوان کرد: پارسیان به عنوان غربی ترین شهرستان استان هرمزگان از ظرفیت های بی نظیر اقتصادی و اجتماعی برخوردار است.
 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با بیان اینکه استقرار صنایع کوچک و بزرگ در پارسیان به افزایش رفاه مردم این شهرستان کمک خواهد کرد، خاطرنشان کرد: رونق منطقه ویژه اقتصادی پارسیان و حضور سرمایه گذاران در این منطقه می تواند به کاهش بیکاری کمک کند، چرا که اشتغال جوانان خواسته بحق مردم پارسیان است.
 
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان نیز در این نشست، اظهار داشت: دهه فجر سال جاری شاهد آغاز عملیات اجرایی و احداث چند پروژه بزرگ و کوچک سرمایه گذاری در منطقه ویژه پارسیان خواهیم بود.
 
علامه گفت: همجواری پارسیان با منطقه عسلویه و پارس جنوبی و عبور سه خط لوله میعانات گازی و نفتی ظرفیت بی نظیری را برای حضور سرمایه گذاران فراهم کرده و در این مسیر همراهی مسئولان استانی برای تحقق این اهداف مهم است.

شماره خبر : ٢٣٦٣٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/08

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.