پنج شنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > بانک ها حق تملک واحدهای تولیدی را ندارند/تامین و ترخیص مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولیدی استان اولویت گمرکات و بنادر استان باشد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٣٥٠٣

تاریخ:چهارشنبه ١٠ دی ١٣٩٩


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
بانک ها حق تملک واحدهای تولیدی را ندارند/تامین و ترخیص مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولیدی استان اولویت گمرکات و بنادر استان باشد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: بانک ها حق تملک واحد های تولیدی را ندارند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان با اشاره به اهمیت عملیاتی شدن مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، عنوان کرد: مدیران دستگاه های اجرایی و بانک‌ها با عملیاتی کردن مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، از ایجاد خلل در روند تولید جلوگیری به عمل آورند.
 
وی در همین رابطه گفت: ایجاد خلل در روند تولید واحدهای تولیدی از هیچ مدیری پذیرفته نیست و در صورت بروز هرگونه مشکل باید پاسخگو باشند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: تامین و ترخیص مواد مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولیدی فعال استان اولویت گمرکات و بنادر باشد.
 
حیدری افزود: حمل و نقل سوخت به نیروگاه های تولید برق استان سرعت گیرد و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان نسبت به کامیون های مورد نیاز اقدام نماید.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با تاکید بر فعال شدن کارگروه خبرگان بانکی، تصریح کرد: کارگروه خبرگان بانکی استان برای تسریع در حل مشکلات واحدهای تولیدی و بانک ها فعال شود.
 
وی گفت: بانک ها حق تملک واحدهای تولیدی را ندارند و در صورت بروز هرگونه مشکل با واحدهای تولیدی موضوع را به کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان منعکس کنند تا تصمیم گیری و رفع مشکل شود.
 
در این نشست مسائل و مشکلات چندین واحد تولیدی استان فعال در بخش های مختلف، در زمینه تسهیلات بانکی و تامین مواد اولیه، بررسی و با دستور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان تصمیمات لازم برای رفع مشکلات این واحدها اتخاذ شد.

شماره خبر : ٢٣٥٠٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/08

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.