پنج شنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > حراست دستگاه ها و سازمان‌ها از جایگاه و اهمیت بسیاری برخوردارند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٢١٦٤

تاریخ:دوشنبه ٦ مرداد ١٣٩٩


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در مراسم معارفه مدیرکل حراست استانداری:
حراست دستگاه ها و سازمان‌ها از جایگاه و اهمیت بسیاری برخوردارند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: مجموعه حراست دستگاه ها و سازمان‌ها از حساسیت ویژه و جایگاه و اهمیت بسیاری برخوردارند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر سعید ناجی در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل حراست استانداری هرمزگان، عنوان کرد: مجموعه حراست دستگاه ها و سازمان‌ها از حساسیت ویژه و جایگاه و اهمیت بسیاری برخوردارند و به همین دلیل تمام کسانی که در مجموعه های حراست در حال فعالیت هستند وظایف سنگینی را بر عهد دارند.
 
وی افزود: وقتی صحبت از انسان می شود و آفندی های که متوجه انسان از بدو خلقت تا کنون بوده و هست، آن زمان است که نیاز به خود سازی، مراقبت، حفاطت و حراست، مسئولیت پذیری و متعهد شدن در مقابل مسئولیت ها برای انسان ها شکل می گیرد.
 
وی اضافه کرد: نیروی انسانی به عنوان سرمایه اصلی هر سازمان و مجموعه ای، باید مورد توجه قرار گیرد و حفاظت و حراست از این سرمایه به عنوان یک وظیفه و یک اصل باید مد نظر قرار گیرد.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تصریح کرد: انسان را در برابر دسیسه ها و فتنه های شیطانی که می تواند وی را تهدید کند باید حفاظت و حراست کرد و مجموعه سنگینی از وظایف و دانش و شناخت  باید کنار یکدیگر شکل گیرد تا بتواند وظایف را تبیین کند.
 
وی بیان کرد: حراست و حفاظت از انسان ها بسیار با اهمیت است اما در بسیاری از اوقات، حراست و وظیفه حراست را متاسفانه به سادگی فرض می کنند و از منظر ساده انگاری به آن نگاه شده است.
 
وی تاکید کرد: مهم است که وقتی مجموعه ای به نام حکومت دینی نام می‌گیرد، مجموعه ای که بنا است به عنوان الگو در سطح جهان مطرح باشد و الگویی از سازمان های سیاسی و اداری را پایه گذاری کند و به جهان معرفی کند نیازمند حراست بیشتر باشد تا نتوان به سادگی به آن خدشه وارد کرد.
 
در این مراسم، از زحمات و تلاش‌های بهزاد پرویزی تقدیر و عباس ماژین به عنوان مدیرکل جدید حراست استانداری هرمزگان معرفی شد.

شماره خبر : ٢٢١٦٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/08

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.