پنج شنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > رعایت اصول بهداشتی، استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی مصداق بارز فرهنگ عمومی است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٢١٥٣

تاریخ:يکشنبه ٥ مرداد ١٣٩٩


استاندار هرمزگان در شورای فرهنگ عمومی استان:
رعایت اصول بهداشتی، استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی مصداق بارز فرهنگ عمومی است

استاندار هرمزگان گفت: امروز با توجه به شیوع ویروس و بیماری کرونا، رعایت اصول بهداشتی، استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی مصداق بارز فرهنگ عمومی محسوب می‌شود که موجب پیشگیری از این بیماری خواهد شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست شورای فرهنگ عمومی استان هرمزگان، فرهنگ عمومی را یک سرمایه اجتماعی دانست و عنوان کرد: نشاط و شادابی جامعه با بهره مندی از فرهنگ عمومی افزایش می‌یابد.
 
وی ادامه داد: نقش مردم در ارتقا، صیانت، تقویت و ترویج فرهنگ عمومی بسیار مهم و اثرگذار است.
 
استاندار هرمزگان افزود: در سیاست‌گذاری‌های حوزه فرهنگ عمومی باید به طور دقیق به آداب، نگرش ها، باورها و ارزش های دینی مردم توجه داشته باشیم و این موارد در برنامه‌ریزی‌های فرهنگ عمومی باید بسیار برجسته باشد.
 
همتی مردم را پایه اصلی فرهنگ عمومی جامعه دانست و بیان داشت: اگر جامعه‌ای از فرهنگ عمومی قوی برخوردار باشد، دیگر بخش‌ها نیز به درستی کار خود را انجام می‌دهند.
 
وی گفت: امروز با توجه به شیوع ویروس و بیماری کرونا، رعایت اصول بهداشتی، استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی مصداق بارز فرهنگ عمومی محسوب می‌شود که موجب پیشگیری از این بیماری خواهد شد.
 
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: امیدواریم همه مردم توصیه‌های بهداشتی را به عنوان فرهنگ عمومی جامعه رعایت کنند تا با کمک خداوند متعال و با تکیه بر این فرهنگ، ویروس کرونا را شکست دهیم.

شماره خبر : ٢٢١٥٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/08

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.