پنج شنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > ارائه خدمات از طریق دولت الکترونیک در هرمزگان افزایش یابد/مردم بدون مراجعه حضوری به ادارات از سامانه‌های اینترنتی دستگاه‌ها برای انجام امور استفاده کنند/طراحی سامانه الکترونیکی خدمات شهرداری‌ها در استان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٢١٤٦

تاریخ:شنبه ٤ مرداد ١٣٩٩


دکتر همتی در شورای راهبری توسعه مدیریت استان:
ارائه خدمات از طریق دولت الکترونیک در هرمزگان افزایش یابد/مردم بدون مراجعه حضوری به ادارات از سامانه‌های اینترنتی دستگاه‌ها برای انجام امور استفاده کنند/طراحی سامانه الکترونیکی خدمات شهرداری‌ها در استان

استاندار هرمزگان بر ضرورت افزایش ارائه خدمات از طریق دولت الکترونیک توسط دستگاه‌های اجرایی استان هرمزگان تاکید کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست شورای راهبری توسعه مدیریت استان هرمزگان با تاکید بر ضرورت افزایش ارائه خدمات از طریق دولت الکترونیک توسط دستگاه‌های اجرایی، عنوان کرد: برخی دستگاه‌های اجرایی در هرمزگان اقدامات خوبی را در این زمینه انجام داده‌اند، از جمله شرکت آب و فاضلاب که در حال حاضر ۲۲ خدمت را از طریق سامانه الکترونیکی و بدون نیاز به مراجعه حضوری مردم ارائه می دهد.
 
وی ادامه داد: تامین اجتماعی استان نیز ۴۰ خدمت الکترونیکی را از طریق سامانه ارائه می‌دهد که مردم می‌توانند به صورت غیر حضوری از این خدمات استفاده کنند.
 
استاندار هرمزگان افزود: سازمان همیاری شهرداری های استان نیز سامانه‌ای را جهت ارائه خدمات الکترونیکی شهرداری ها طراحی کرده که در حال حاضر به صورت پایلوت در شهرداری بندرخمیر در حال اجرا است و امیدواریم تا هفته دولت سال جاری آماده رونمایی شود.
 
همتی تصریح کرد: در مجموع ۲۳۶ خدمت توسط شهرداری‌ها ارائه می‌شود که مردم بیشتر برای دریافت ۱۰۰ خدمت به شهرداری ها مراجعه حضوری دارند و با راه اندازی این سامانه در همه شهرداری های استان، این خدمات به صورت غیرحضوری و الکترونیکی به مردم ارائه می‌شود.
 
وی گفت: توسعه دولت الکترونیک، افزایش شفافیت، سلامت اداری، سرعت در ارائه خدمات و کاهش تردد مردم را در پی دارد.
 
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی با اطلاع رسانی گسترده، آموزش های لازم را جهت دریافت خدمات به صورت غیر حضوری و الکترونیکی به مردم ارائه دهند.

شماره خبر : ٢٢١٤٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/08

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.