پنج شنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > طرح‌های جدید گردشگری در جزیره هرمز با رفع موانع سرمایه گذاری بخش خصوصی به سرعت آغاز شود/ضرورت تسریع در تکمیل پروژه های نیمه تمام در جزیره ابوموسی با واگذاری به بخش خصوصی


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٢٠٧٤

تاریخ:چهارشنبه ١٨ تير ١٣٩٩


استاندار هرمزگان در نشست بررسی پروژه‌های توسعه ای و عمرانی جزایر استان:
طرح‌های جدید گردشگری در جزیره هرمز با رفع موانع سرمایه گذاری بخش خصوصی به سرعت آغاز شود/ضرورت تسریع در تکمیل پروژه های نیمه تمام در جزیره ابوموسی با واگذاری به بخش خصوصی

استاندار هرمزگان بر تسریع در آغاز طرح‌های جدید گردشگری در جزیره هرمز با رفع موانع سرمایه گذاری بخش خصوصی تاکید کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست بررسی آخرین وضعیت پروژه های توسعه ای و عمرانی جزایر استان هرمزگان با اشاره به درخواست متقاضیان بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در حوزه زیرساخت‌های گردشگری در جزیره هرمز، عنوان کرد: موانع موجود در زمینه فعالیت این سرمایه‌گذاران باید به سرعت رفع و توسط دستگاه‌های مسئول در صدور مجوزها و تحویل زمین تسریع  صورت گیرد تا این طرح‌های گردشگری با سرمایه گذاری بخش خصوصی آغاز شود.
 
وی ادامه داد: روز گذشته نیز تعداد ۱۰۰ مجوز قایق صیادی برای اهالی جزیره هرمز صادر و اعطا شد.
 
استاندار هرمزگان افزود: دو ظرفیت مهم صیادی و گردشگری می‌تواند شرایط و بستر مناسب برای اشتغال و رونق و تحول در فعالیت ها و زندگی مردم جزیره هرمز را ایجاد کند و باید هرچه بیشتر به این بخش ها توجه داشته باشیم.
 
همتی در ادامه بر ضرورت تسریع در تکمیل پروژه های نیمه تمام در جزیره ابوموسی تاکید کرد بیان داشت: با توجه به قوانین موجود می‌توان با واگذاری این پروژه ها به بخش خصوصی شرایط سرعت بخشیدن به تکمیل آنها با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی را فراهم ساخت.
 
وی گفت: تکمیل و بهره برداری از این پروژه های عمرانی نقش مهمی در اشتغالزایی و ایجاد زیرساخت ها و پویایی هر چه بیشتر جزیره ابوموسی خواهد داشت.

شماره خبر : ٢٢٠٧٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/08

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.