پنج شنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > بازارچه های محلی عرضه محصولات تولیدی بومی در مناطق شهری و روستایی هرمزگان راه اندازی می‌شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٢٠٧٣

تاریخ:چهارشنبه ١٨ تير ١٣٩٩


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خبر داد:
بازارچه های محلی عرضه محصولات تولیدی بومی در مناطق شهری و روستایی هرمزگان راه اندازی می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: با هدف ایجاد بازار فروش و رونق اقتصادی بازارچه های محلی عرضه محصولات تولیدی بومی در مناطق شهری و روستایی هرمزگان راه اندازی می‌شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه کارگروه اقتصادی استان هرمزگان با اشاره به برپایی بازارچه های محلی در مناطق روستایی و شهری هرمزگان، عنوان کرد: بازارچه های محلی عرضه محصولات بومی در مناطق شهری و روستایی هرمزگان راه اندازی می شود.
 
وی در همین رابطه گفت: این بازارچه ها با هدف ایجاد مکان مناسب جهت عرضه و فروش  محصولات تولیدی بومی در بخش های مختلف به ویژه محصولات باغی، کشاورزی و صنایع دستی در دستور کار قرار گرفته است.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: ایجاد ارزش افزوده و درآمد زایی برای فعالان محلی تولید کننده انواع محصولات بومی از دیگر اهداف برپایی این بازارچه هاست.
 
حیدری تصریح کرد: در شهرها شهرداران و روستاها دهیاری ها با همکاری فرمانداران و دستگاه‌های اجرایی ذیربط اقدام به راه اندازی بازارچه های عرضه محصولات محلی می کنند.
 
وی در همین رابطه افزود: تمامی دستگاه‌های اجرایی ذیربط به ویژه میراث فرهنگی و جهاد کشاورزی زمینه راه اندازی بازارچه محلی عرضه محصولات بومی را تسهیل کنند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان اظهار داشت: بازارچه های محلی عرضه محصولات بومی زمینه ساز ایجاد بستر مناسب برای رونق اقتصادی در مناطق شهری و روستایی با بهره گیری از تولیدات بومی خواهد شد.

شماره خبر : ٢٢٠٧٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/08

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.