پنج شنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > نظارت مستمر بر رعایت پروتکل های بهداشتی در دستگاه های اجرایی استان هرمزگان انجام می شود/مدیران دستگاه هایی اجرایی موظفند پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا را رعایت کنند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٩٩٤

تاریخ:دوشنبه ٩ تير ١٣٩٩


معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:
نظارت مستمر بر رعایت پروتکل های بهداشتی در دستگاه های اجرایی استان هرمزگان انجام می شود/مدیران دستگاه هایی اجرایی موظفند پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا را رعایت کنند

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: همه دستگاه‌های اجرایی ، بیمه ها ، بانک ها ، صنایع ، واحد های تولیدی ، معدنی ، بازرگانی و کلیه موسسات دولتی و غیر دولتی تابعه استان باید نسبت به رعایت نکات بهداشتی و ضدعفونی کردن ساختمان های اداری و محوطه های پیرامونی ساختمان اقدام کنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی در جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و قطع زنجیره انتقال به منظور پیشگیری در ادارات استان، عنوان کرد: دستگاه های اجرایی استان ، بیمه ها ، بانک ها ، صنایع ، واحد های تولیدی ، معدنی ، بازرگانی  و کلیه موسسات دولتی و غیر دولتی مکلفند در خصوص فاصله‌گذاری فیزیکی اقدام و از ملزومات بهداشتی همچون ماسک، مواد ضدعفونی کننده استفاده کنند.
 
وی با تاکید بر ارتقای موارد نظارتی  جهت رعایت  پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک در ادارات، افزود: نظارت توسط دستگاه های متولی مستمر انجام شود و ساعت نظارت نیز پس از شناسایی مکان های پرتراکم در زمان پیک کار صورت گیرد.
 
وی ادامه داد: تیم  های بازرسی جهت بررسی رعایت کردن پروتکل های بهداشتی در دستگاه های اجرایی به تمامی شهرستان های استان اعزام و وضعیت آن دستگاه بررسی خواهد شد و اگر دستگاهی کم کاری کند مدیر باید پاسخگو باشد.
 
شیبانی‌ با اشاره به اینکه تمام دستگاه‌های اجرایی استان موظف به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در محیط اداری هستند، گفت: اگر کارمندی مبتلا و یا مشکوک به بیماری است حتما باید در خانه بماند و از حضور در ادارات خودداری کند.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات بهینه به مراجعین وظیفه تمام کارکنان ادارات بوده و رعایت الزامات و پروتکل‌های بهداشتی به معنی عدم ارائه خدمات به شهروندان نخواهد بود و کلیه کارکنان در کلیه بخش‌های اداری موظف به حضور در محل کار و ارائه خدمات به مردم استان می باشند.

شماره خبر : ٢١٩٩٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/08

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.