يکشنبه ٢٨ دی ١٣٩٩
آخرین اخبار
کاهش استفاده از ماسک و افزایش بیماران بستری ناشی از ویروس کرونا در هرمزگان نگران کننده است/این نگرانی وجود دارد که کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب خروج هرمزگان از وضعیت آبی و رفتن به وضعیت زرد، نارنجی و یا قرمز شود/مردم هرمزگان همچنان با جدیت استفاده از ماسک، رعایت فاصله، عدم تجمعات و برگزار نکردن دورهمی ها و مهمانی ها را رعایت کنند/انتقال خودروی گردشگران از بنادر پل و چارک به جزایر قشم و کیش ممنوع است و هیچ‌گونه خدماتی به مسافران در پارک ها، بوستان ها و سواحل هرمزگان ارائه نخواهد شد/نیروی انتظامی باید با عرضه قلیان به عنوان یکی از کانون های انتشار بیماری کرونا به ویژه در سواحل برخورد کند
اخبار > شرایط برای رونق و جهش فعالیت واحد‌های تولیدی فراهم شود/حفظ اشتغال مهمترین اولویت است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٩٨٤

تاریخ:يکشنبه ٨ تير ١٣٩٩


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
شرایط برای رونق و جهش فعالیت واحد‌های تولیدی فراهم شود/حفظ اشتغال مهمترین اولویت است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: در سال جهش تولید از مدیران دستگاه های اجرایی و شبکه بانکی انتظار است شرایط را برای رونق فعالیت بخش های مختلف تولیدی در هرمزگان فراهم کنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان با اشاره به اهمیت رونق تولید، عنوان کرد: دستگاه‌های اجرایی و بانک ها شرایط را برای فعالیت بخش های مختلف تولیدی با رفع موانع و مشکلات پیش روی آنها تسهیل کنند.
 
وی در همین رابطه خاطرنشان کرد: حفظ ظرفیت های اشتغال و افزایش تولید در بخش های مختلف تولیدی از اهمیت بسزایی برخوردار است و تحقق این مهم مستلزم ایجاد شرایط برای رونق تولید است.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با تاکید بر جلوگیری از تعطیلی واحد‌های تولیدی، تصریح کرد: جلوگیری از تعطیلی واحد‌های تولیدی مورد تأکید ویژه مسئولان عالی کشور و استان است که تحقق آن نیازمند همکاری شبکه بانکی و دستگاه‌های اجرایی با فعالان این بخش است.
 
حیدری افزود: بخش های همچون صنعت ، معدن، کشاورزی، آبزی پروری جایگاه مهمی از افزایش تولید، ایجاد اشتغال، توسعه صادرات غیرنفتی دارند و ضروری از موانع پیش روی فعالان و سرمایه گذاران این بخش ها مرتفع شود.
 
شایان ذکر است، در این نشست مسائل و مشکلات چندین واحد تولیدی استان در بخش های صنعتی و معدنی با حضور دستگاه‌های اجرایی ذیربط، صاحبان واحد‌ها بررسی و دستورات لازم از سوی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان جهت رفع مشکلات آنها از سوی بانک ها و دستگاه‌های اجرایی ذیربط صادر شد.

شماره خبر : ٢١٩٨٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/10/28

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.