شنبه ٢١ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > بهره برداری از ۱۵ دکل جدید مخابراتی در شهرستان بشاگرد/۵۴۶ خانوار در ۱۶ روستای شهرستان بشاگرد تحت پوشش خدمات تلفن همراه قرار گرفتند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٩٢٦

تاریخ:1399/03/27


معاون توسعه مديريت و منابع استانداری هرمزگان خبر داد:
بهره برداری از ۱۵ دکل جدید مخابراتی در شهرستان بشاگرد/۵۴۶ خانوار در ۱۶ روستای شهرستان بشاگرد تحت پوشش خدمات تلفن همراه قرار گرفتند

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: ۱۶ روستای بدون آنتن تلفن همراه در شهرستان بشاگرد با نصب ۱۵ دکل مخابراتی جدید از امکانات آنتن دهی تلفن همراه بهره‌مند شدند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی با تاکید بر توسعه شبکه اینترنت و خدمات دیتا به عنوان مهمترین زیر ساخت ارتباطی در راستای دولت الکترونیک، عنوان کرد: مشکل آنتن دهی ۵۴۶ خانوار در مناطق ده پشت ، دهنه سهراب ، کولق ، سربیر ، دازکان دستگرددرگاز ، دستگرد ناگرد ، کهناب پایین ، دولت آباد ، گزماهور ، حجت آباد ، شهر شیب کلاه ، نورآباد ، سرزه چارکان ، زهک بالا و زهک پایین شهرستان بشاگرد با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال برطرف شد.
 
شیبانی افزود: گسترش زیرساخت های فناوری و ارتباطات و شبکه های ارتباطی از گام های مهم برای پیشرفت همه جانبه شهرستان بشاگرد به شمار می رود.
 
وی با اشاره به روستاهای فاقد آنتن تلفن همراه، ادامه داد: روستاهای فاقد آنتن تلفن همراه در سطح استان هرمزگان به ‌زودی با نصب دکل مخابراتی و تمهیدات لازم می‌توانند از امکانات آنتن‌دهی تلفن همراه بهره‌مند شوند.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان با تاکید بر ضرورت توسعه خدمات مخابراتی در بشاگرد، گفت: بیش از ۹۸ درصد مناطق شهری و روستایی شهرستان بشاگرد از امکانات برقراری ارتباط تلفن ثابت خانگی و همراه برخوردار هستند.

شماره خبر : ٢١٩٢٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/21

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.