شنبه ٢١ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > بانک‌ها شرایط رونق تولید را مهیا کنند/ضرورت جذب تسهیلات حمایتی ستاد ملی مقابله با کرونا


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٧٢٧

تاریخ:1399/03/06


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
بانک‌ها شرایط رونق تولید را مهیا کنند/ضرورت جذب تسهیلات حمایتی ستاد ملی مقابله با کرونا

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: دستگاه‌های اجرایی و بانک ها زمینه رونق تولید در هرمزگان با تسهیل روند جذب تسهیلات را مهیا کنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه شورای هماهنگی بانک های استان هرمزگان با اشاره به لزوم رفع موانع تولید، عنوان کرد: بانک های هرمزگان مسائل و مشکلات احتمالی با واحد های تولیدی را به کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان منعکس نمایند تا در کمترین زمان ممکن تصمیم گیری و مشکلات احتمالی برطرف گردد.
 
وی افزود: روند پرداخت تسهیلات تبصره ۱۸ به واحد‌های تولیدی واجد شرایط هرمزگان، جهت فراهم شدن شرایط رونق این واحدها از سوی بانک ها سرعت گیرد.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان تصریح کرد: برنامه اجرایی شورای هماهنگی بانک های استان در سال ۹۹ با دستور کار مشخص برای پیشبرد اهداف استان در حوزه بانکی و رونق تولید ارائه گردد.
 
حیدری افزود: روابط عمومی بانک های هرمزگان به سوالاتی که برای مردم در حوزه های مختلف بانکی پیش می آید به موقع و فعالانه در فضای رسانه ای پاسخ دهند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان اظهار داشت: بانک ها با همکاری دستگاه‌های اجرایی ذیربط نسبت به جذب تسهیلات حمایتی ستاد ملی مقابله با کرونا برای واحد‌های تولیدی که در پی شیوع ویروس کرونا آسیب دیده اند در اسرع وقت اقدام نمایند.

شماره خبر : ٢١٧٢٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/21

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.