پنج شنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > هزار و ۸۴ واحد مسکن مهر تا پایان خردادماه سال جاری در هرمزگان آماده بهره‌برداری می‌شود/متقاضیان طرح اقدام ملی ساخت مسکن به سرعت روند تکمیل پرونده خود را انجام دهند/بررسی مسائل و تصمیم گیری در راستای رفع مشکلات تعاونی مسکن کارکنان نیروی دریایی ارتش در زمین‌های منطقه شهید چمران انجام شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٦٥٨

تاریخ:شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٩


دکتر همتی در ستاد بازآفرینی شهری و شورای مسکن استان خبر داد:
هزار و ۸۴ واحد مسکن مهر تا پایان خردادماه سال جاری در هرمزگان آماده بهره‌برداری می‌شود/متقاضیان طرح اقدام ملی ساخت مسکن به سرعت روند تکمیل پرونده خود را انجام دهند/بررسی مسائل و تصمیم گیری در راستای رفع مشکلات تعاونی مسکن کارکنان نیروی دریایی ارتش در زمین‌های منطقه شهید چمران انجام شد

استاندار هرمزگان گفت: تا پایان خرداد ماه سال جاری هزار و ۸۴ واحد مسکن مهر و تا هفته دولت امسال نیز هزار و ۴۸ واحد دیگر در هرمزگان، آماده بهره‌برداری می‌شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست ستاد بازآفرینی شهری و شورای مسکن استان هرمزگان با اشاره به پیگیری تکمیل واحدهای باقی مانده تعاونی های مسکن مهر در هرمزگان، عنوان کرد: تا پایان خرداد ماه سال جاری هزار و ۸۴ واحد مسکن مهر، تا هفته دولت امسال هزار و ۴۸ واحد و پس از آن تا پایان سال نیز ۴۳۲ واحد دیگر از واحدهای مسکن مهر در هرمزگان تکمیل و آماده بهره‌برداری می‌شوند.
 
وی ادامه داد: هزار و ۸۸۴ واحد مربوط به تعاونی های مسکن مهر در هرمزگان نیز دارای پرونده حقوقی در دادگستری می باشند که برای رفع مشکل این تعاونی ها، جلسه‌ای با رئیس کل دادگستری و دستگاه‌های مربوطه برگزار می‌شود تا به سرعت به پرونده‌های آنها رسیدگی و مشکلات این واحدها رفع شود.
 
استاندار هرمزگان با اشاره به طرح اقدام ملی ساخت مسکن در هرمزگان، تصریح کرد: در مرحله اول این طرح، ثبت‌نام از متقاضیان انجام شده است و هم اکنون در مرحله دوم باید افرادی که ثبت نام کرده‌اند به سرعت روند تکمیل پرونده خود را انجام دهند تا بتوانیم پیگیری بعدی و مراحل ساخت و ساز این واحدها را انجام دهیم.
 
همتی با اشاره به بررسی مشکلات مربوط به زمین‌های منطقه شهید چمران بندرعباس و تعاونی مسکن کارکنان نیروی دریایی ارتش در این منطقه، بیان داشت: در این راستا تصمیم گرفتیم که انتقال سند این اراضی از اداره کل راه و شهرسازی به نیروی دریایی انجام شود که مجوز آن اخذ شده است.
 
وی اظهار داشت: شرکت های آب و برق نیز باید سریعاً عملیات آبرسانی و برق رسانی به این منطقه را طی مدت پنج ماه انجام دهند.
 
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: تعاونی مسکن نیروی دریایی نیز سریعا نسبت به اخذ پروانه شهرداری اقدام کند تا بتوانیم تسهیلات بانکی در قالب طرح اقدام ملی ساخت مسکن به این تعاونی اختصاص دهیم.
 
همتی اضافه کرد: در اراضی این منطقه ظرفیت احداث چهار هزار واحد مسکونی وجود دارد که از تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش می‌خواهیم تا بیشتر فعال باشد و بتوانیم عملیات ایجاد زیرساخت و احداث واحدهای مسکونی را انجام دهیم.

شماره خبر : ٢١٦٥٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/08

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.