پنج شنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > فرمانداران باید در پاسخگویی به موقع و روشنگری افکار عمومی دقت لازم را داشته باشند/جلوگیری از شایعه سازی و برداشت غیر صحیح از سخنان مقامات برای حفظ آرامش جامعه ضروری است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٣٧٤

تاریخ:سه شنبه ١٩ فروردين ١٣٩٩


جانشین ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان تاکید کرد:
فرمانداران باید در پاسخگویی به موقع و روشنگری افکار عمومی دقت لازم را داشته باشند/جلوگیری از شایعه سازی و برداشت غیر صحیح از سخنان مقامات برای حفظ آرامش جامعه ضروری است

جانشین ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: جلوگیری از شایعه سازی و تحریف و برداشت غیر صحیح از سخنان رئیس جمهور و استاندار و سایر مقامات برای حفظ آرامش روانی جامعه ضروری است و فرمانداران باید در پاسخگویی بموقع و روشنگری افکار عمومی دقت لازم را داشته باشند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر سعید ناجی در جلسه ویدئو کنفرانس با فرمانداران با موضوع پیگیری پیشگیری از روند شیوع بیماری کرونا در استان، افزود: اجازه نداریم با تفسیر به رای و تحریف و تقطیع عبارتها در سخنان مقامات کشور موجب تشویش اذهان عمومی جامعه بشویم و این امر خلاف مصلحت عمومی و مردم بوده و مخل آرامش روانی و اجتماعی است.
 
وی با اشاره به اینکه باید مصوبات ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در شهرستان ها به طور دقیق اجرایی شود، بیان کرد: کنترل مبادی ورودی استان همچنان با شدت ادامه خواهد شد و فرمانداران باید این مهم را همچنان در دستورکار خود قرار دهند.
 
وی با اشاره به ساعات کارصنوف در شهرستان های استان گفت: صنوف غیر ضروری پر ریسک بعد از ۲۳ فروردین نیز تعطیل خواهند بود و  بر افزایش ساعات فعالیت صنوف تامین کننده ضروریات مردم تاکید وجود دارد تا مردم در این زمینه با مسئله و مشکلی مواجه نشوند.
 
ناجی اضافه کرد: فرمانداران و عوامل آنها باید نظارت و کنترل خود را بر اجرای دقیق مصوبات ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در شهرستانها افزایش دهند.
 
جانشین ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان با بیان اینکه تامین امکانات واحدهای درمانی از وظایف وزارت بهداشت است، افزود: طبق اعلام علوم پزشکی استان هیچ مشکلی در شهرستان ها در این زمینه وجود ندارد و اگر در شهرستانی مواردی وجود دارد گزارش و پیگیری شود.
 
وی در پایان با تاکید بر اینکه همچنان مبادی ورودی استان باید تحت کنترل کامل قرار باشد، تصریح کرد:  بررسی محلی در خصوص ترددها به استان در شهرستان ها انجام گیرد و با مواردی که مسئله دارد حتما برخورد و گزارش آن به ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان گزارش شود.

شماره خبر : ٢١٣٧٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/08

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.