پنج شنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > کارکنان دستگاه های اجرایی ملزم به خودارزیابی در سامانه سلامت هستند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٣٧٣

تاریخ:سه شنبه ١٩ فروردين ١٣٩٩


معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:
کارکنان دستگاه های اجرایی ملزم به خودارزیابی در سامانه سلامت هستند

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: کلیه کارکنان دستگاه‌های اجرایی با مراجعه به سامانه سلامت نسبت به ثبت‌نام و خود ارزیابی در طرح غربالگری اقدام کنند و تمهیدات لازم در خصوص تب سنجی در دستگاه ها به عمل آمده و در صورت بروز علائم مشکوک به جداسازی افراد مشکوک به بیماری و با مراقبت بهداشتی و رعایت پروتکل های مربوطه اقدام شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی با تاکید بر اینکه کارکنان دستگاه های اجرایی در جهت حفظ سلامت همکاران خود ملزم به خود ارزیابی سلامت شان در سامانه سلامت می باشند، اذعان داشت: در راستای پیشگیری از ویروس منحوس کرونا تمامی دستگاه های اجرایی استان حتی الامکان تدابیری را در جهت حفظ سرمایه های انسانی بیاندیشند.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان در بخش دیگری از سخنان خود تشریح کرد: همه دستگاه‌های اجرایی  نسبت به رعایت نکات بهداشتی، ضدعفونی کردن ساختمان های اداری و محوطه های پیرامونی ساختمان و کنترل سلامت کارمندان اقدامات لازم را انجام دهند.
 
 وی افزود: کلیه کارکنان دستگاه‌های اجرایی با مراجعه به سامانه سلامت نسبت به ثبت‌نام و خود ارزیابی در طرح غربالگری اقدام و تمهیدات لازم در خصوص تب سنجی در دستگاه ها به عمل آمده و در صورت بروز علائم مشکوک به جداسازی افراد مشکوک به بیماری و با مراقبت بهداشتی و رعایت پروتکل های مربوطه اقدام کنند.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان با تاکید بر اینکه کارکنان دستگاه‌های اجرایی ملزم به خود ارزیابی در سامانه سلامت هستند، عنوان کرد: دستگاه ها مکلفند در خصوص فاصله‌گذاری فیزیکی اقدام و در صورت لزوم از ملزومات بهداشتی همچون ماسک، دستکش، مواد ضدعفونی کننده و غیره استفاده کنند، همچنین به جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و قطع زنجیره انتقال به منظور پیشگیری حداکثری برنامه‌ریزی های لازم را به عمل آورند.
 
وی ضمن اعلام اینکه سایر افرادی هم که بر سر کار حاضر می شوند باید با ورود به سایت Salamat.gov.ir وضعیت سلامت خود را ثبت کنند، خاطر نشان کرد: در صورت ابلاغ های جدید پروتکل های بهداشتی از طریق مدیریت بیماری کرونا مراتب تغییرات و تمهیدات لازم جهت اجرا توسط استاندار اعلام خواهد شد.
 
 شیبانی تذرجی با بیان اینکه کارمندان دارای علامت بیماری با گواهی  پزشک، در خانه بمانند، ادامه داد: برابر دستورالعمل شماره ۱۲۳۵ مورخ ۵ فروردین ۹۹ سازمان اداری و استخدامی کشور با مرخصی کارکنان به ویژه کارکنانی که دارای بیماری‌های زمینه‌ای و آسیب پذیر همچون قلبی، عروقی، سرطانی، ریوی، خانم های باردار و بیماران مشکوک به کوئید ۱۹ و غیر هستند، اقدام شود و تا اطلاع ثانوی از برگزاری هرگونه جلسات عمومی خودداری و پروتکل های بهداشتی را رعایت و در صورت لزوم از طریق ویدئو کنفرانس اقدام شود.
 
وی در پایان، تصریح کرد: تا اطلاع ثانوی از حداکثر ظرفیت دورکاری نیروی انسانی برابر دستورالعمل سازمان امور اداری و استخدامی کشور اقدام شود، ضمن اینکه دستگاه‌ها مکلف به اجرایی کردن تاکیدات ستاد ملی و استانی مدیریت کرونا بوده و لازم است تمهیدات لازم در این خصوص اتخاذ شود.

شماره خبر : ٢١٣٧٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/08

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.