پنج شنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > اقدامات ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان در ارتباط ویدئویی استاندار هرمزگان با وزیر کشور مطرح و بررسی شد/قدردانی وزیر کشور از استاندار و مردم هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٣٧٠

تاریخ:دوشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٩اقدامات ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان در ارتباط ویدئویی استاندار هرمزگان با وزیر کشور مطرح و بررسی شد/قدردانی وزیر کشور از استاندار و مردم هرمزگان

استاندار هرمزگان در ارتباط ویدئویی با وزیر کشور، گزارشی از آخرین وضعیت اقدامات ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان را ارائه نمود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی شامگاه دوشنبه در این ارتباط ویدئویی، اقدامات در حال اجرا در هرمزگان در راستای مقابله و مدیریت بیماری کرونا را تشریح کرد.
 
وی نتایج اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در این استان را مطلوب برشمرد و از تداوم اجرای این طرح به ویژه با کنترل مبادی ورودی و خروجی استان با توجه به ممنوعیت سفرهای بین استانی و همچنین جلوگیری از تجمع افراد به ویژه در سواحل و پارک ها خبر داد.
 
استاندار هرمزگان همچنین به آمادگی این استان برای اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند و آغاز فعالیت برخی کسب و کارهای کم ریسک با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی اشاره کرد.
 
وی با اشاره به تامین و تولید کالاهای بهداشتی و تجهیزات درمانی در سطح استان، از راه اندازی مراکز تکمیل درمان بیماران مبتلا به کرونا و پیگیری برای افزایش سرمایه‌گذاری ها برای تولید کالاهای بهداشتی، به ویژه تولید ماسک در هرمزگان خبر داد.
 
دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور نیز در این ارتباط ویدئویی از اقدامات دکتر همتی استاندار هرمزگان و مجموعه مدیران استان و همکاری خوب مردم هرمزگان در راستای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا تشکر و قدردانی نمود و بر تداوم این اقدامات به ویژه در قالب طرح فاصله گذاری هوشمند اجتماعی تاکید کرد.

شماره خبر : ٢١٣٧٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/08

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.