پنج شنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > سیاست‌های استان هرمزگان در مقابله با کرونا متناسب با تصميمات ستاد ملی و به شکلی است که آرامش خاطر و سلامت مردم حفظ و تامین شود/توانمندی‌های هرمزگان در زمینه تولید کالاهای بهداشتی به طور چشمگیری افزایش یافته و با سرمایه‌گذاری های جدید شاهد تولیدات بیشتر در آینده نزدیک خواهیم بود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٣٦٩

تاریخ:دوشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٩


دکتر همتی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان:
سیاست‌های استان هرمزگان در مقابله با کرونا متناسب با تصميمات ستاد ملی و به شکلی است که آرامش خاطر و سلامت مردم حفظ و تامین شود/توانمندی‌های هرمزگان در زمینه تولید کالاهای بهداشتی به طور چشمگیری افزایش یافته و با سرمایه‌گذاری های جدید شاهد تولیدات بیشتر در آینده نزدیک خواهیم بود

استاندار هرمزگان با بیان اینکه در تصمیم گیری ها رفع دغدغه و نگرانی مردم را مد نظر داریم و به نظرات و خواسته های مردم توجه خواهیم داشت، گفت: تصمیمات ما در استان هرمزگان متناسب و در چارچوب تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا خواهد بود و به شکلی اقدام خواهیم کرد که آرامش خاطر و سلامت مردم حفظ و تامین شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان با اشاره به رویکرد پشتیبانی و حمایت از تولید انواع کالاها و اقلام بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا، عنوان کرد: در یک ماه و نیم اخیر توانمندی استان هرمزگان در این زمینه به طور چشمگیری ارتقا یافته و با حمایت های صورت گرفته انواع اقلام بهداشتی در استان در حال تولید است.
 
وی ادامه داد: باید باز هم در این زمینه سرمایه گذاری های بیشتری داشته و میزان تولید را افزایش و همچنین از این طریق اشتغال جدید ایجاد کنیم.
 
استاندار هرمزگان افزود: در تلاش هستیم با پیگیری‌های جدی میزان تولید ماسک در هرمزگان به بیش از ۱۰۰ هزار عدد در روز برسد و نیاز همه مردم استان در این زمینه تامین شود.
 
همتی با اشاره به اهمیت تداوم اجرای طرح‌های فاصله‌گذاری اجتماعی و فاصله گذاری هوشمند، تصریح کرد: با آموزش های عمومی، بدنه اجتماعی مردم در این زمینه آگاهی بسیار خوبی پیدا کرده‌اند و بسیاری از مردم اصول فاصله گذاری و همچنین نکات بهداشتی را رعایت می‌کنند که در مقابله با ویروس کرونا بسیار موثر است.
 
وی گفت: برای گام بعدی باید تلاش داشته باشیم که ضمن رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی انواع فعالیت ها نیز به صورت پلکانی و آرام آرام آغاز و انجام شود و بتوانیم شرایط را به شکل مناسب به پیش ببریم.
 
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: سیاست دولت و ستاد ملی مقابله با کرونا و متناسب با آن سیاست ما در استان هرمزگان این است که حفظ سلامت مردم در اولویت باشد و بتوانیم هرچه بیشتر توانمندی‌ها در این زمینه را ارتقاء دهیم و فعالیت‌ها نیز به تدریج و با رعایت تمامی اصول بهداشتی اجرایی شده و تمام جوانب را در این زمینه در نظر بگیریم.
 
همتی با بیان اینکه استان هرمزگان تاکنون در زمینه تامین انواع تجهیزات پزشکی و درمانی برای مقابله با کرونا به توانمندی های خوبی رسیده است، اظهار داشت: حمایت از سرمایه گذاری های جدید برای تولیدات بیشتر و ایجاد اشتغال جدید در این زمینه در دستور کار است تا هر چه بیشتر پیشرفت داشته باشیم.
 
وی با بیان اینکه در تصمیم گیری ها رفع دغدغه و نگرانی مردم را مد نظر داریم و به نظرات و خواسته های مردم توجه خواهیم داشت، اضافه کرد: تصمیمات ما در استان هرمزگان متناسب و در چارچوب تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا خواهد بود و به شکلی اقدام خواهیم کرد که آرامش خاطر و سلامت مردم حفظ و تامین شود.

شماره خبر : ٢١٣٦٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/08

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.