پنج شنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > افتتاح مرکز ۱۰۰ تختخوابی تکمیل درمان بیماران مبتلا به کرونا در بندرعباس با حضور استاندار هرمزگان/دکتر همتی: هرمزگان به لحاظ توانمندی تولید و تامین امکانات و تجهیزات مقابله و درمان بیماری کرونا در وضعیت خوبی قرار دارد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٣٥٢

تاریخ:شنبه ١٦ فروردين ١٣٩٩افتتاح مرکز ۱۰۰ تختخوابی تکمیل درمان بیماران مبتلا به کرونا در بندرعباس با حضور استاندار هرمزگان/دکتر همتی: هرمزگان به لحاظ توانمندی تولید و تامین امکانات و تجهیزات مقابله و درمان بیماری کرونا در وضعیت خوبی قرار دارد

مرکز ۱۰۰ تختخوابی تکمیل درمان بیماران مبتلا به کرونا در بندرعباس، با حضور دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان افتتاح شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، این مجموعه با دستور استاندار هرمزگان و پیگیری معاون امور عمرانی استانداری و همکاری منطقه یکم نیروی دریایی ارتش، جهت تکمیل درمان بیماران مبتلا به کرونا در بندرعباس راه اندازی شده است.
 
استاندار هرمزگان در آیین افتتاح این مجموعه تکمیل درمان بیماران مبتلا به کرونا، عنوان کرد: با اضافه شدن این ۱۰۰ تخت، تعداد تخت‌های تکمیل دوره درمان بیماران مبتلا به کرونا در هرمزگان به ۶۰۰ تخت رسید.
 
وی ادامه داد: با اقدامات صورت گرفته در هرمزگان، توانمندی های استان در راستای مقابله با ویروس کرونا افزایش یافته و تجهیزات و کالاهای بهداشتی مورد نیاز از جمله الکل، ماسک، ژل ضدعفونی و لباس ضد ویروس در هرمزگان در حال تولید هستند.
 
همتی تصریح کرد: با همکاری خیرین، بنگاه‌های اقتصادی، دستگاه‌های اجرایی، مجموعه نیروهای مسلح به ویژه نیروی دریایی سپاه و ارتش، تخت های تکمیل درمان و همچنین بیمارستان صحرایی در استان راه اندازی شده و به لحاظ امکانات و تجهیزات، استان هرمزگان در وضعیت خوبی جهت درمان بیماران مبتلا به کرونا قرار دارد.
 
استاندار هرمزگان اظهار داشت: با همکاری همه مجموعه ها و انسجام خوبی که در استان ایجاد شده و همراهی بسیار خوب مردم به ویژه با رعایت توصیه ماندن در خانه، روند بیماری کرونا در هرمزگان مدیریت شده است.
 
وی گفت: بیش از ۸۰ درصد مردم هرمزگان در قالب طرح بسیج ملی مقابله با کرونا، غربالگری شده و اطلاعات آنان ثبت شده است.
 
همتی با تاکید بر اینکه باید همچنان رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در اولویت باشد، بیان داشت: تاکنون با آموزش و اطلاع‌رسانی، تامین امکانات و تجهیزات و همراهی خوب مردم، در مدیریت بیماری کرونا در سطح کشور و همچنین استان هرمزگان موفق بوده ایم و باید این همکاری‌ها همچنان ادامه داشته باشد.
 
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: در ادامه این روند باید بتوانیم با رعایت تمامی اصول بهداشتی، کار و فعالیت های مختلف را نیز انجام دهیم و افرادی که حضور آنها در محل کار و تولید ضروری است، با رعایت تمامی اصول و افزایش سطح ایمنی به فعالیت بپردازند.

شماره خبر : ٢١٣٥٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/08

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.