پنج شنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > پرورش و تولید میگو در هرمزگان طی سال جاری باید جهش چشمگیری یابد/مدیران مربوطه با جدیت موانع سرمایه‌گذاران و فعالان این بخش را رفع کنند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٣٥١

تاریخ:شنبه ١٦ فروردين ١٣٩٩


استاندار هرمزگان در جلسه ویژه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان تاکید کرد:
پرورش و تولید میگو در هرمزگان طی سال جاری باید جهش چشمگیری یابد/مدیران مربوطه با جدیت موانع سرمایه‌گذاران و فعالان این بخش را رفع کنند

استاندار هرمزگان گفت: با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده، تولید و پرورش میگو در هرمزگان در سال جاری باید جهش چشمگیری یابد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، جلسه ویژه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان به ریاست دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان و با حضور مدیران مربوطه و فعالان و سرمایه‌گذاران پرورش میگو، برگزار شد.
 
در این نشست مشکلات پرورش دهندگان میگو در هرمزگان، مورد بررسی قرار گرفت و تصمیماتی جهت رفع این موانع، اتخاذ شد.
 
استاندار هرمزگان در این نشست با تاکید بر اینکه مدیران استان باید به طور جدی نسبت به رفع مشکلات سرمایه‌گذاران حوزه پرورش میگو اقدام کنند، عنوان کرد: پرورش میگو یکی از ظرفیت‌های مهم برای ایجاد اشتغال و درآمدزایی در هرمزگان است.
 
دکتر فریدون همتی تاکید کرد: با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده، تولید و پرورش میگو در هرمزگان در سال جاری باید جهش چشمگیری یابد.
 
وی گفت: با فعال شدن بیشتر و بهره‌برداری از طرح های پرورش میگو در هرمزگان، شاهد جهش تولید و صادرات و اشتغالزایی بیشتر در این استان خواهیم بود.
 
در این نشست، فعالان و سرمایه‌گذاران حوزه پرورش میگو در هرمزگان به بیان نظرات، مشکلات و دغدغه‌های خود پرداختند.

شماره خبر : ٢١٣٥١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/08

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.