چهارشنبه ٢٥ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > بی توجهی به هشدارهای مدیریت بحران استان حادثه آفرین می شود/عبور از رودخانه فصلی جان مادر و دختر ۵ ساله را گرفت


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٢٦٦

تاریخ:1399/01/03


سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری هرمزگان:
بی توجهی به هشدارهای مدیریت بحران استان حادثه آفرین می شود/عبور از رودخانه فصلی جان مادر و دختر ۵ ساله را گرفت

سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: علیرغم هشدارهای مکرر ستاد مدیریت بحران در رسانه های متعدد در خصوص عدم تردد از مسیل ها و رودخانه در شرایط جوی استان، بی توجهی به این هشدارها و عدم رعایت نکات ایمنی موجب وقوع حادثه دلخراش و از دست دادن جان تعدادی از هم استانی ها شده است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، عبدالحمید سعدینی ضمن اعلام این مطلب افزود: برابر گزارش تلفنى فرماندار بندرعباس و همچنين مديرعامل جمعيت هلال احمر استان در ساعت حدود ۱۴:۳۰ دقیقه، دو نفر ازيك خانواده  پنج نفره( يك مادر به همراه دختر پنج ساله اش ) در روستاهاى بخش تخت را آب با خود برده و اجساد آنها  يافت شده است.
 
وی اضافه کرد: با وجود تمامی هشدارهای مدیریت بحران استان مبنی بر اجتناب از ترددهای غیر ضروری در شرایط جوی فعلی استان، اما  متاسفانه شاهد حادثه دلخراش بر اثر عبور از  رودخانه فصلی در حال طغیان هستیم.
 
سعدینی خاطرنشان کرد: این حادثه تلخ زمانی اتفاق می افتد که افراد یک خانواده ۵ نفره تصمیم به عبور از رودخانه روستای پشمی در راه برگشت به روستای بهرغ از توابع بخش تخت شهرستان بندرعباس، می گیرند و در  مسیر رودخانه جریان آب مادر و دختر ۵ ساله را با خود می برد.
 
وی تصریح کرد: پس از اعلام گزارش این حادثه تیم امداد و نجات اسرع وقت در صحنه حاضر و اقدامات لازم جهت امداد و نجات آغاز که متاسفانه پیکر بی جان مادر و دختر در مسیر رودخانه پیدا می شود.

شماره خبر : ٢١٢٦٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/23

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.