پنج شنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > پیام تبریک استاندار هرمزگان به منتخبان مردم و قدردانی از تلاش گسترده دست اندرکاران برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١١٠٤

تاریخ:يکشنبه ٤ اسفند ١٣٩٨پیام تبریک استاندار هرمزگان به منتخبان مردم و قدردانی از تلاش گسترده دست اندرکاران برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در هرمزگان

استاندار هرمزگان در پیامی ضمن تبریک به نمایندگان منتخب مردم هرمزگان، از تلاش گسترده و کوشش خستگی ناپذیر، مجموعه دست اندرکاران برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان هرمزگان، تشکر و قدردانی نمود.

 

 

 

 


به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
جلوه باشکوهی از اقتدار و عظمت ملت ایران با حضور و مشارکت گسترده مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، به نمایش درآمد و مردم بار دیگر ثابت کردند که با پیروی از رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری، پای آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.
 
برای برگزاری این رویداد بزرگ در استان هرمزگان، از ماه ها قبل با تشکیل ستاد انتخابات استان و شهرستان‌ها، تلاش گسترده‌ای صورت گرفت و هیأت های اجرایی و نظارت با تعامل و همکاری مناسب، توانستند زمینه برگزاری انتخاباتی قانونمند و با مشارکت حداکثری مردم را فراهم کنند که خوشبختانه این امر به شکل مناسب محقق شد.
 
در کنار آن حضور نامزدهای طیف های مختلف به ویژه در زمان تبلیغات، توانست شور و نشاط انتخاباتی را در سراسر هرمزگان ایجاد کند و مردم هرمزگان با بررسی برنامه‌های نامزدهای مختلف، با حضور گسترده در پای صندوق های رأی، نمایندگان منتخب خود در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را برگزیدند.
 
اینجانب از کوشش خستگی ناپذیر، مجموعه دست اندرکاران برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان هرمزگان، از جمله اعضای ستاد انتخابات استان و شهرستان‌ها، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها، ناظرین، نیروهای انتظامی و شورای تامین، دستگاه قضایی و هیأت های اجرایی و نظارت، تمامی رسانه ها، صداوسیما، خبرگزاری‌ها، روزنامه ها، فعالان فضای مجازی و اقشار مختلف مردم در شهرها و روستاهای سراسر استان هرمزگان قدردانی می نمایم.
 
همچنین ضمن تشکر و قدردانی از نمایندگان فعلی استان جناب آقایان مرادی، آشوری، هاشمی تختی، شریفی و حجت الاسلام والمسلمین  ذوالقدر، به نمایندگان منتخب مردم هرمزگان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، آقایان احمد مرادی، محمد آشوری، منصور آرامی، حسین رییسی و احمد جباری، تبریک عرض می کنم و امیدوارم بتوانیم با تعامل و همکاری در راه توسعه هرچه بیشتر این استان، گام‌های بلندی برداریم.
 
از همکاری نماینده محترم ولی فقیه در استان هرمزگان، ائمه جمعه و جماعات، روحانیت، نخبگان و تمامی دستگاه‌های اجرایی در راستای برگزاری مطلوب انتخابات در استان هرمزگان نیز، تشکر ویژه دارم.
 
فریدون همتی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢١١٠٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/08

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.