پنج شنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > مشارکت بیش از 52 درصدی مردم استان هرمزگان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی/نمایندگان منتخب مردم هرمزگان معرفی شدند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٠٩٩

تاریخ:شنبه ٣ اسفند ١٣٩٨


رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان خبر داد:
مشارکت بیش از 52 درصدی مردم استان هرمزگان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی/نمایندگان منتخب مردم هرمزگان معرفی شدند

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان گفت: بیش از 52 درصد از مردم استان هرمزگان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت کرد‌ند.

 

 

 

 


به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان هرمزگان، دکتر سعید ناجی با معرفی منتخبین مردم استان هرمزگان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: از بین 44 نامزد انتخاباتی در استان پنج نفر حائز اکثریت نسبی آرا شدند.
 
وی ادامه داد: احمد مرادی با 167 هزار و 84 رأی، محمد آشوری تازیانی با 93 هزار و 842 رای و منصور آرامی با 87 هزار و 870 رای به عنوان نمایندگان منتخب مردم در حوزه مرکزی استان هرمزگان معرفی شدند.
 
رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان افزود: همچنین احمد جباری با کسب 30 هزار و 702 رأی در حوزه انتخابیه غرب استان به عنوان منتخب مردم این حوزه معرفی شد و در حوزه انتخابیه شرق استان نیز از آرای اخذ شده، حسین رییسی با 103 هزار و 470 رأی منتخب مردم شد.
 
ناجی با تشکر از حضور مردم هرمزگان در انتخابات مجلس شورای اسلامی، افزود: مردم هرمزگان بار دیگر رویدادی بزرگ را رقم زدند و بیش از 52 درصد از  مردم استان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شرکت کرد‌ند.
 
وی با اشاره به اینکه، طبق ماده ۶۸ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، از تاریخ انتشار آگهی انتخابات هیات اجرایی مرکز حوزه انتخابیه به مدت دو روز در محل فرمانداری های مرکز سه حوزه استان برای قبول شکایات آمادگی دارند، افزود: به استناد تبصره های ۱ ، ۲ و ۳ ماده مذکور کسانی که از نحوه برگزاری انتخابات شکایت داشته باشند ، می‌توانند ظرف هفت روز از تاریخ اخذ رای، شکایت مستند خود را به دبیرخانه شورای نگهبان ارائه کنند.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: شکایـات باید دارای مشـخصات شاکـی یا شاکـیان شـامل نام ، نام خانوادگی، نام پدر، شغل ، نشانی کامل، شماره تلفن ( در صورت داشتن تلفن ) و اصل امضای شاکی باشد.

شماره خبر : ٢١٠٩٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/08

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.