پنج شنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > تشکر و قدردانی استاندار هرمزگان از حضور حماسی و مشارکت گسترده مردم شریف استان هرمزگان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٠٩٥

تاریخ:شنبه ٣ اسفند ١٣٩٨تشکر و قدردانی استاندار هرمزگان از حضور حماسی و مشارکت گسترده مردم شریف استان هرمزگان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی

استاندار هرمزگان با صدور پیامی از حضور حماسی و مشارکت گسترده مردم شریف استان هرمزگان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، تشکر و قدردانی نمود.

 

 

 

 


به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
دوم اسفند ماه سال 98 تجلی دیگری از حضور حماسی ملت ایران در پای صندوق های رأی بود و مردم مومن، ولایتمدار و انقلابی استان هرمزگان نیز همگام با سایر هموطنان در سراسر کشور، بار دیگر با مشارکت گسترده در انتخابات، حماسه ساز شدند.
 
مردم با این حضور یک بار دیگر به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی، لبیک گفتند و برای سرافرازی ایران اسلامی به صحنه آمدند و شکوه عظمت کشورمان را به جهانیان نشان دادند.
 
هرمزگانی های غیور و دلاور با رقم زدن حماسه‌ حضور در انتخابات از کنار آب های نیلگون خلیج فارس، ضمن اعلام حمایت و پشتیبانی مجدد از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پایبندی و دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی، بار دیگر دشمنان را ناکام گذاشته‌ و توطئه‌های استکبار را خنثی کردند.
 
نتیجه این مشارکت گسترده مردم در انتخابات، تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تشکیل مجلسی قوی با پشتوانه گسترده آرای مردم است که روند رشد و پیشرفت کشور را با سرعت بیشتری به پیش خواهد برد.
 
اینجانب از حضور حماسی و مشارکت گسترده مردم شریف استان هرمزگان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، تشکر و قدردانی می نمایم و قطعا این حضور موجب توسعه روزافزون این استان سرشار از استعداد و ظرفیت می‌شود.
 
فریدون همتی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢١٠٩٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/08

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.