جمعه ٢٠ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > حضور و مشارکت بیش از ۶۰۰ هزار نفر در انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٠٩٤

تاریخ:1398/12/02


استاندار هرمزگان خبر داد:
حضور و مشارکت بیش از ۶۰۰ هزار نفر در انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان هرمزگان

استاندار هرمزگان از حضور و مشارکت بیش از ۶۰۰ هزار نفر از واجدین شرایط، در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان هرمزگان خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان هرمزگان، دکتر فریدون همتی با تشکر و قدردانی از حضور باشکوه و گسترده مردم استان هرمزگان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: مردم هرمزگان بار دیگر حماسه‌ای بزرگ در انتخابات رقم زدند و تاکنون بیش از ۶۰۰ هزار نفر از واجدین شرایط در انتخابات مجلس شورای اسلامی در هرمزگان شرکت کرده‌اند.
 
وی ادامه داد: با توجه به استقبال گسترده و حضور مردم در شعب، روند اخذ رای تا پایان ساعت ۲۴ امشب دوم اسفند ماه در هرمزگان ادامه دارد.
 
استاندار هرمزگان افزود: روند شمارش آرا نیز پس از پایان فرآیند اخذ رای و بسته شدن شعب آغاز می شود و با اتمام شمارش، نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی در هرمزگان اعلام می شود.
 
همتی تصریح کرد: مردم با این حضور گسترده خود یک جشن ملی و حماسه بزرگ را رقم زدند و از حضور و مشارکت گسترده آنان تشکر و قدردانی می نمایم.
 
وی خاطرنشان کرد: ستاد انتخابات استان و شهرستان ها، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها و تمامی دستگاه‌های اجرایی، نیروهای نظامی و انتظامی، دستگاه قضایی و اعضای شورای تامین تلاش گسترده‌ای برای برگزاری مطلوب و باشکوه انتخابات در هرمزگان داشتند و قدردان تلاش همه آنها هستیم.

شماره خبر : ٢١٠٩٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/18

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.