پنج شنبه ٠٩ بهمن ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > بازدید استاندار هرمزگان از شعب اخذ رأی انتخابات مجلس شورای اسلامی در بندرعباس


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٠٩٠

تاریخ:جمعه ٢ اسفند ١٣٩٨بازدید استاندار هرمزگان از شعب اخذ رأی انتخابات مجلس شورای اسلامی در بندرعباس

استاندار هرمزگان همزمان با برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، از شعب اخذ رأی در سطح شهر بندرعباس، بازدید کرد.

 

 

 

 


به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان پس از مشارکت در انتخابات در شعبه اخذ رأی مسجد قدس بندرعباس، از شعب اخذ رأی مسجد علی ابن ابیطالب(ع) بندرعباس، دبیرستان شاهد بندرعباس، مدرسه شهید علی اصغر حسینی و اندیشمندان شهرک پیامبر اعظم(ص) بندرعباس و مسجد حضرت امام جعفر صادق(ع) محله نخل ناخدا، در سطح شهر بندرعباس، بازدید کرد.
 
استاندار هرمزگان در این بازدید با حضور در جمع مردم، از حضور پرشور و باشکوه آنان در انتخابات مجلس شورای اسلامی، تشکر و قدردانی نمود.
 
استاندار هرمزگان همچنین از تلاش اعضای شعب اخذ رأی انتخابات مجلس شورای اسلامی، قدردانی کرد.

شماره خبر : ٢١٠٩٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/11/08

استان هرمزگان

ااستان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 776 هزار و 415 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندرعباس است و 13 شهرستان، 40 بخش، 45 شهر و 1277 روستا دارد.