سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > دعوت استاندار هرمزگان از مردم شریف هرمزگان برای حضور گسترده و مشارکت حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٠٧٩

تاریخ:1398/12/01دعوت استاندار هرمزگان از مردم شریف هرمزگان برای حضور گسترده و مشارکت حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی

استاندار هرمزگان با صدور پیامی از اقشار مختلف مردم شریف هرمزگان برای حضور گسترده و مشارکت حداکثری در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در روز جمعه دوم اسفند، دعوت نمود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
برگزاری انتخابات و تعیین سرنوشت کشور به دست مردم، یکی از برکات و دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی ایران است که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران براساس مردم سالاری دینی انجام شده است.
 
تمامی ارکان جمهوری اسلامی ایران بر پایه رای مردم تعیین می‌شوند و و این مردم هستند که از طریق انتخابات در تعیین سرنوشت کشور نقش اساسی را دارند.
 
اکنون که در آستانه برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار داریم، استان هرمزگان با به کارگیری تمامی امکانات و تلاش های گسترده مجموعه ستاد انتخابات در استان و تمامی شهرستان‌ها و تلاش هیئت‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات، آماده برگزاری انتخاباتی باشکوه، قانونمند و با مشارکت حداکثری مردم است.
 
با توجه به جایگاه و اهمیت ویژه مجلس شورای اسلامی در جمهوری اسلامی ایران و همچنین منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تشکیل مجلس قوی با پشتوانه گسترده آرای مردم، لازم است تا بار دیگر در کنار هم حضور گسترده‌ای در انتخابات داشته باشیم.
 
اینجانب از اقشار مختلف مردم شریف استان هرمزگان که همواره پایبندی خود به آرمان‌های انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نشان داده‌اند و در انتخابات نیز حضوری باشکوه داشته‌اند، دعوت می نمایم تا این بار نیز در روز جمعه دوم اسفند ماه در پای صندوق های رای حاضر شده و بار دیگر اقتدار و صلابت کشورمان را با مشارکت حداکثری در انتخابات نشان دهند.
 
فریدون همتی
استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢١٠٧٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/23

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.