چهارشنبه ٢٥ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه بیمارستان رستمانی و افتتاح پایگاه اورژانس ۱۱۵ شهر دشتی در شهرستان پارسیان با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢١٠٣١

تاریخ:1398/11/22آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه بیمارستان رستمانی و افتتاح پایگاه اورژانس ۱۱۵ شهر دشتی در شهرستان پارسیان با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان

عملیات اجرایی طرح توسعه بیمارستان رستمانی شهرستان پارسیان با حضور دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نازنین شیبانی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان آغاز شد و پایگاه اورژانس ۱۱۵ شهر دشتی شهرستان پارسیان نیز به بهره‌برداری رسید.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، طرح توسعه بیمارستان رستمانی شهرستان پارسیان شامل پنج هزار متر مربع است که با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان با مشارکت خیرین ساخته می‌شود.
 
این بیمارستان در بخش اطفال، درمانگاه تخصصی و حوزه تخت‌های ویژه توسعه می‌یابد و تجهیزات و نیروی انسانی آن نیز فراهم می‌شود.
 
همچنین پایگاه اورژانس ۱۱۵ شهر دشتی شهرستان پارسیان نیز به نمایندگی از هشت پایگاه اورژانس در استان هرمزگان افتتاح شد.

شماره خبر : ٢١٠٣١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/25

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.