پنج شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > بانک ها مسئولیت مهمی در رونق تولید دارند/اجرای بخشنامه های ابلاغی بانک مرکزی در حمایت از تولید جدی گرفته شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٨٢٢

تاریخ:1398/11/07


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
بانک ها مسئولیت مهمی در رونق تولید دارند/اجرای بخشنامه های ابلاغی بانک مرکزی در حمایت از تولید جدی گرفته شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: شبکه بانکی در هرمزگان برای ایجاد شرایط رونق تولید مسئولیت بسیار مهمی دارد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در نشست شورای هماهنگی بانک های استان هرمزگان با اشاره به نقش بانک ها در رونق تولید، عنوان کرد: شبکه بانکی به واسطه تامین منابع مالی طرح های تولیدی و اقتصادی جایگاه بسیار مهمی در رونق بخشیدن به تولید و بهبود اشتغال دارد.
 
وی در همین رابطه گفت: بانک های هرمزگان در جذب تسهیلات اشتغال روستایی به ویژه تسهیلات مرتبط با اشتغالزایی برای افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی، در سطح کشور پیشتاز بوده اند.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان تصریح کرد: با کمک بانک ها طرح های بزرگ اقتصادی به سرانجام رسیده اند و نقش بانک ها در پویایی بخش تولید بر کسی پوشیده نیست.
 
وی افزود: برگزاری تخصصی جلسات شورای هماهنگی بانک ها با دستور کار مشخص و حضور دستگاه های اجرایی می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات باشد.
 
حیدری خاطر نشان کرد: سرعت دادن به کارها و تعیین تکلیف به موقع متقاضیان دریافت تسهیلات کمک شایانی به اجرای سریع‌تر طرح و بازگشت سرمایه بانک ها خواهد کرد.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با اشاره به اهمیت حمایت از بخش تولید، اظهار داشت: بخشنامه های ابلاغی بانک مرکزی در حوزه های مختلف به ویژه بخشنامه های مرتبط با بخش تولید و تولید کنندگان جدی گرفته شود و با اطلاع رسانی به موقع، در اسرع وقت عملیاتی شوند.

شماره خبر : ٢٠٨٢٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/15

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.