سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > آغاز ساخت سریال تلویزیونی "سلمان فارسی" با حضور استاندار هرمزگان و رئیس سازمان صدا و سیما در جزیره قشم/دکتر همتی: این مجموعه تلویزیونی یک اثر هنری فاخر، بزرگ و مهم است/دکتر علی عسکری: زندگی حضرت سلمان فارسی در قالب بزرگترین پروژه سینمایی و سریال سازی کشور به تصویر در می آید


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٨١٢

تاریخ:1398/11/06آغاز ساخت سریال تلویزیونی "سلمان فارسی" با حضور استاندار هرمزگان و رئیس سازمان صدا و سیما در جزیره قشم/دکتر همتی: این مجموعه تلویزیونی یک اثر هنری فاخر، بزرگ و مهم است/دکتر علی عسکری: زندگی حضرت سلمان فارسی در قالب بزرگترین پروژه سینمایی و سریال سازی کشور به تصویر در می آید

ساخت سریال تلویزیونی "سلمان فارسی" با حضور دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان و دکتر علی عسکری رئیس سازمان صدا و سیما در جزیره قشم آغاز شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان پس از بازدید از مراحل آغاز فیلمبرداری و ساخت سریال تلویزیونی "سلمان فارسی" در جزیره قشم، عنوان کرد: این مجموعه تلویزیونی یک اثر هنری فاخر، بزرگ و مهم است که فیلمبرداری و تولید بخشی از آن در استان هرمزگان و جزیره زیبای قشم انجام می‌شود.
 
وی ادامه داد: فیلمبرداری و تولید این مجموعه تلویزیونی در هرمزگان تاثیرات فرهنگی بسیاری در این منطقه خواهد داشت و آثار خوبی از این سریال در جزیره قشم باقی می ماند.
 
استاندار هرمزگان افزود: محل فیلمبرداری و تولید این سریال تلویزیونی و آثار آن می تواند به یک منطقه گردشگری برای بازدید علاقه مندان از محل تولید سریال سلمان فارسی تبدیل شود و باید در راستای حفظ آن کوشا باشیم.
 
همتی تصریح کرد: مجموعه مدیریت استان هرمزگان با تمام توان حمایت و پشتیبانی لازم و مناسب را برای فیلمبرداری و تولید این اثر فاخر در هرمزگان انجام می‌دهد.
 
دکتر علی عسکری رئیس سازمان صدا و سیما نیز پس از بازدید از مراحل فیلمبرداری مجموعه تلویزیونی "سلمان فارسی" در جزیره قشم، اظهار داشت: جناب سلمان فارسی یک ایرانی باهوش و مستعد بودند که در نهایت به حقیقت واقعی که همان آشنایی با اندیشه اسلامی و پیامبر بزرگوار اسلام(ص) می‌باشد، رسیدند.
 
وی اضافه کرد: زندگی حضرت سلمان فارسی در قالب بزرگترین پروژه سینمایی و سریال سازی کشور به تصویر در می آید تا ضمن معرفی این شخصیت، بخشی از تاریخ و تمدن ملت بزرگ ایران را نیز به همگان نشان دهد.
 
رئیس سازمان صدا و سیما خاطرنشان کرد: ساخت این مجموعه تلویزیونی عظیم و فاخر، آثار و برکات بسیاری را به همراه دارد و نقش تاریخی و تمدن ساز ملت ایران و دین مبین اسلام را به جهانیان معرفی می کند.
 
شایان ذکر است؛ این مجموعه بزرگ تلویزیونی به کارگردانی داود میرباقری در حال فیلمبرداری و تولید است.

شماره خبر : ٢٠٨١٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/23

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.