چهارشنبه ٢٥ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > تغییر در هر سازمان باید با توجه به ضرورت ها و استراتژی ها انجام شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٦٧٨

تاریخ:1398/10/23


معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:
تغییر در هر سازمان باید با توجه به ضرورت ها و استراتژی ها انجام شود

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: تغییر در هر سازمان باید با توجه به ضرورت ها و استراتژی ها انجام شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی در جلسه سرمایه انسانی و فرهنگ سازمانی استانداری هرمزگان، عنوان کرد: نگاه اصلاح ساختار سازمانی باید با تکیه بر ضرورت های روز هر سازمان و با توجه به استراتژی های مورد لزوم صورت گیرد.
 
وی با اشاره به اصلاح و تغییرات ساختار سازمانی صورت گرفته در طی سال، افزود: ساختار سازمانی با گذشت زمان نیاز به تغییر دارد.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان اظهار داشت: اصلاح ساختار سازمانی صورت گرفته در این سازمان با هدف تقویت اصل مسئولیت پذیری در کارکنان، توجه به عملکرد و افزایش کارآیی و تسهیل در ارائه خدمات به کارکنان و جلب رضایت ارباب رجوع انجام می‌شود.
 
وی فرآیند استاندارد سازی در سازمان را بسیار اساسی دانست و بیان داشت: این امر می تواند فوائد بسیاری را به همراه داشته باشد و بهره گیری از استانداردها می تواند موجب ساده سازی امور، امکان تعویض پذیری آنها، افزایش کیفیت فعالیت ها و صرفه جویی شود.

شماره خبر : ٢٠٦٧٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/25

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.