سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > صلاحیت ۳۰ داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی در هرمزگان تایید شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٦٦٧

تاریخ:1398/10/22


رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان:
صلاحیت ۳۰ داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی در هرمزگان تایید شد

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان گفت: براساس بررسی های هیات مرکزی نظارت بر یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، صلاحیت ۳۰ داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی در هرمزگان تایید شد.

 

 

 

 


به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان هرمزگان، دکتر سعید ناجی ضمن اعلام این خبر، افزود: در مجموع در استان هرمزگان ۱۹ داوطلب انصراف داده، صلاحیت ۳۰ داوطلب تایید شده و صلاحیت ۶۴ نفر رد و یا صلاحیت آنان توسط هیات مرکزی نظارت بر یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی احزار نشده است.
 
وی ادامه داد: در حوزه انتخابیه مرکزی استان هرمزگان، چهار نفر انصراف داده، ۲۰ نفر تایید صلاحیت شده و ۳۹ نفر رد صلاحیت شده و یا صلاحیت آنان توسط هیات مرکزی نظارت بر یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی احراز نشده است.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: در حوزه انتخابیه شرق هرمزگان، ۱۰ نفر انصراف داده، صلاحیت پنج نفر تایید شد و هفت نفر نیز رد صلاحیت شده و یا صلاحیت آنان احراز نشده است.
 
ناجی بیان داشت: در حوزه انتخابیه غرب هرمزگان، پنج نفر انصراف داده، پنج نفر تایید صلاحیت شدند و ۱۸ نفر رد صلاحیت شده و یا صلاحیت آنان احراز نشده است.

شماره خبر : ٢٠٦٦٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/23

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.